مشرق: ساختار قرارگاه خاتم بر اساس مقابله با تحریم‌ها شکل گرفته است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: با اتکا به توان داخلی و بهره گیری از ظرفیت جوانان این مرز و بوم می‌توان از سد مشکلات گذشت و قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگر فتح کرد.

1399/12/02
|
07:44

به گزارش مشرق، سردار سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد گفت: پیاده‌سازی سیاست ها و اهداف اقتصاد مقاومتی اولویت اصلی مجموعه قرارگاه خاتم ‌الانبیاء (ص) است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به تحریم‌ها و آثار آن در زندگی مردم اظهار کرد: وقتی عزم و اراده برای مقابله با این شرایط جزم و از همه ظرفیت‌ها استفاده شود بی‌تردید می‌توان از سد تمامی مشکلات عبور کرد.

سردار محمد در ادامه گفت: برای مقابله با تحریم ها بر اساس چهارچوب های اقتصاد مقاومتی دو سال و نیم پیش ساختار و سازمان قرارگاه مورد بازنگری قرار گرفت به عبارتی ماموریت ها مجدد بررسی و شناسایی شد.

وی افزود: گلوگاه های کشور که قرارگاه باید در آنها نقش آفرین باشد همه و همه مورد شناسایی قرارگرفت و با یک برنامه مدون به سمت رفع مسائل و مشکلات حرکت ها آغاز و به شکرخدا توفیقات زیادی به دست آمد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) همچنین با تاکید بر اینکه از تمامی ظرفیت‌های کشور باید استفاده کرد، تصریح کرد: با اتکا به توان داخلی و بهره گیری از ظرفیت جوانان این مرز و بوم می‌توان از سد مشکلات گذشت و قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگر فتح کرد.

سردار محمد همچنین جلوگیری از خام فروشی و عدم وابستگی به نفت، نگاه به درون و ظرفیت های بومی، توسعه صنایع، معاون و کشاورزی را از توصیه های مورد تاکید مقام معظم رهبری به مسئولان عنوان کرد و گفت: تحول در حوزه اقتصادی و مقابله با تحریم‌های دشمن نیازمند برخورداری از روحیه جهادی و انقلابی است و سپاه با رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی وصیانت از امنیت و آرامش ملت ایران در این عرصه مورد تهدید دشمن به ایفای نقش موثر می پردازد.

دسترسی سریع