حماسه خودباوری "سه شنبه" از ساعت 08:05 به مدت 240 دقیقه

رادیو اقتصاد

حماسه خودباوري

سخنگوی دولت در رادیو اقتصاد عنوان كرد: اساس صندوق رای محور ثبات كشور است

علی ربیعی شركت در انتخابات را نشانگر محوریت مردمی در تحولات كشور دانست.

1398/11/23
|
11:44
|

به گزارش رادیو اقتصاد علی ربیعی سخنگوی دولت در گفتگو با ویژه برنامه حماسه خود باوری گفت: با توجه به انتخابات پیش روی در 2 اسفند، حضور مردم در پای صندوق های رای به همگان در سراسر جهان ثابت می كند كه رشد و ثبات ایران بر مبنای انتخابات است.

وی افزود: ملت ایران علیرغم انتفادها با شركت در انتخابات به دشمنان خبیث نشان خواهند داد كه پای انقلاب ایستاده اند.

ربیعی متذكر شد: دشمنان برای تفرقهبین مردم و نظام و تضعیف نظام هزینه های هنگفتی خرج كرده اند كه در نهایت نامید خواهند شد.

سخنگوی دولت در ادامه راه پیمایی 22 بهمن امسال را معنا دار تر از سال های گذشته دانست و افزود: هر ساله مردم با راه پیمایی 22 بهمن علاوه بر بر پایی جشن، مروری بر پیروزی استقلال، جمهوریت، اسلامیت و آزادی را داشتند ولی امسال با وجود تحریم ها و دشمنی همه جانبه استكبار، استقلال همه جانبه را به اثبات رسانند.

وی افزود: مردم در راه پیمایی سالروز پیروزی انقلاب اعلام كردند این نظام و انقلاب هرگز فرو نمی پاشد و در برابر فشار و چالش های دشمنان ایستادگی خواهد كرد.

«حماسه خودباوری» ویژه برنامه ای به مناسبت ایام الله 22 بهمن است كه امروز سه شنبه از ساعت 8 صبح به مدت 240 دقیقه به صورت زنده از رادیو اقتصاد پخش می شود علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
حماسه خودباوری