حماسه خودباوری "سه شنبه" از ساعت 08:05 به مدت 240 دقیقه

رادیو اقتصاد

حماسه خودباوري

نامدار زنگنه در گفتگو با رادیو اقتصاد: روزهای به یاد ماندنی انقلاب فراموش ناشدنی است

وزیر نفت گفت: روزهای به یاد ماندنی پیروزی انقلاب هیچ وقت فراموش نخواهد شد چرا كه برای ملت ایران معنای بسیار ویژه ای دارد.

1398/11/22
|
12:22
|

«بیژن نامدار زنگنه» در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: خیلی كسان بودند كه در این دوران 41 ساله پس از انقلاب فداكاری های بسیار زیادی برای كشور كردند و باید سرتعظیم در برابر فداكاری های آنان فرود آورد.

وی همچنین اظهارداشت: كشور امروز در جهت آنچه كه ترسیم شده و لازم است ملت ایران روی پای خود بایستد به شدت از سوی دولت و حاكمیت در حال پیگیری است.

وزیر نفت گفت: وضعیت كشور امروز در حوزه های مختلف به خصوص فرآورده های نفتی، پتروشیمی، ظرفیت سازی در صنایع پائین دست نفت و گاز، ساخت تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت، احداث واحدهای پالایشگاهی و بسیاری موارد دیگر به هیچ وجه با اوائل سال های پیروزی انقلاب قابل قیاس نیست.

وی در ادامه افزود: این دستاوردها مرهون جانفشانی شهیدان، جانبازان، ایثارگران و مجاهدت های شبانه روزی و خستگی ناپذیر ملت ایران است.

نامدار زنگنه اظهارداشت: این دستاوردهای بزرگ را ضمن حفظ وصیانت باید به معنای واقعی با تعامل سازنده بین المللی و بهره گیری از تجارب جهانی ارتقا بخشید.

وی ادامه داد: استقلال كشور هیچ منافاتی با برون گرایی ندارد و این مهم در سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی به خوبی تجلی یافته است.

وزیر نفت به رادیو اقتصاد یادآورشد: دو مولفه كلیدی این اقتصاد یعنی «درون زا» و «برون نگر» بودن است كه همگان باید سیاست مزبور را به معنای واقعی در كشور دنبال كنند چون بسیار راهگشاست.

«حماسه خودباوری» ویژه برنامه ای به مناسبت ایام الله 22 بهمن است كه امروز سه شنبه از ساعت 8 صبح به مدت 240 دقیقه به صورت زنده از رادیو اقتصاد پخش می شود علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
حماسه خودباوری