حماسه خودباوری "سه شنبه" از ساعت 08:05 به مدت 240 دقیقه

رادیو اقتصاد

حماسه خودباوري

رحمانی در گفتگو با رادیو اقتصاد: حضور مردم در صحنه دشمن را مایوس می كند

وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: حضور حداكثری مردم در تمامی صحنه های انقلاب و نظام از جمله مراسم راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات دشمن را مایوس و دلسرد خواهد كرد.

1398/11/22
|
11:43
|

«رضا رحمانی» در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: امسال سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با چهلمین روز شهادت حاج قاسم تقارن پیدا كرده و از حال و هوای خاصی برخوردار است.

وی همچنین اظهارداشت: حاج قاسم و حاج قاسم ها باعث بقای انقلاب اسلامی بودند و امروز عزت و شرف ملت ایران مرهون جانفشانی و خون پاك این عزیزان است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بدون شك تمامی آحاد مردم ایران بالاخص جوانان با انگیزه مضاعف، شور و شعور انقلابی راه شهید حاج قاسم را ادامه خواهند.

وی افزود: ملت ایران امروز با حضور گسترده خود در مراسم یوم الله بیست و دوم بهمن یكبار دیگر دشمنان را مایوس و دل دوستان انقلاب اسلامی را شاد خواهندكرد.

رحمانی همچنین در خصوص برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز به رادیو اقتصاد اظهارداشت: ملت ایران همواره در تمامی صحنه های انقلاب و نظام حاضر و ناظر بوده و به یقین در روز رای گیری با حضور حداكثری، شور و شعور انقلابی در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

وی تصریح كرد: نمود عملی ادامه راه حاج قاسم ها حضور معنادار در تمامی صحنه های انقلاب و نظام اسلامی از جمله مراسم باشكوه بیست و دوم بهمن، انتخابات و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور مردم در انتخابات بسیار مهم و تاثیر گذاراست و این مهم بركسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینكه مردمی بودن از ویژگی های بارز نظام جمهوری اسلامی است، افزود: اقتدار، امنیت، تداوم نظام و ارزش ها اسلامی به حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله 22 بهمن و انتخابات وابسته است.

رحمانی به رادیو اقتصاد یادآورشد: مردم با حضور پرشوردر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تودهنی بزرگی به دشمنان و بدخواهان این ملك، ملت و نظام خواهند زد.

«حماسه خودباوری» ویژه برنامه ای به مناسبت ایام الله 22 بهمن است كه امروز سه شنبه از ساعت 8 صبح به مدت 240 دقیقه به صورت زنده از رادیو اقتصاد پخش می شود علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
حماسه خودباوری