صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

"سه شنبه" از ساعت 08:05 به مدت 240 دقیقه

وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: حضور حداکثری مردم در تمامی صحنه های انقلاب و نظام از جمله مراسم راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات دشمن را مایوس و دلسرد خواهد کرد.

«رضا رحمانی» در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: امسال سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با چهلمین روز شهادت حاج قاسم تقارن پیدا کرده و از حال و هوای خاصی برخوردار است.

وی همچنین اظهارداشت: حاج قاسم و حاج قاسم ها باعث بقای انقلاب اسلامی بودند و امروز عزت و شرف ملت ایران مرهون جانفشانی و خون پاک این عزیزان است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بدون شک تمامی آحاد مردم ایران بالاخص جوانان با انگیزه مضاعف، شور و شعور انقلابی راه شهید حاج قاسم را ادامه خواهند.

وی افزود: ملت ایران امروز با حضور گسترده خود در مراسم یوم الله بیست و دوم بهمن یکبار دیگر دشمنان را مایوس و دل دوستان انقلاب اسلامی را شاد خواهندکرد.

رحمانی همچنین در خصوص برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز به رادیو اقتصاد اظهارداشت: ملت ایران همواره در تمامی صحنه های انقلاب و نظام حاضر و ناظر بوده و به یقین در روز رای گیری با حضور حداکثری، شور و شعور انقلابی در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

وی تصریح کرد: نمود عملی ادامه راه حاج قاسم ها حضور معنادار در تمامی صحنه های انقلاب و نظام اسلامی از جمله مراسم باشکوه بیست و دوم بهمن، انتخابات و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور مردم در انتخابات بسیار مهم و تاثیر گذاراست و این مهم برکسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه مردمی بودن از ویژگی های بارز نظام جمهوری اسلامی است، افزود: اقتدار، امنیت، تداوم نظام و ارزش ها اسلامی به حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله 22 بهمن و انتخابات وابسته است.

رحمانی به رادیو اقتصاد یادآورشد: مردم با حضور پرشوردر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تودهنی بزرگی به دشمنان و بدخواهان این ملک، ملت و نظام خواهند زد.

«حماسه خودباوری» ویژه برنامه ای به مناسبت ایام الله 22 بهمن است که امروز سه شنبه از ساعت 8 صبح به مدت 240 دقیقه به صورت زنده از رادیو اقتصاد پخش می شود علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

مرتبط با این برنامه

  • رانت خواران داخلی سعی بر التهاب اقتصاد دارند

  • اساس صندوق رای محور ثبات کشور است

  • 22 بهمن روز ملی مردم ایران

  • برنامه های دشمن با شکست مواجه شده است

  • روزهای به یاد ماندنی انقلاب فراموش ناشدنی است

  • سردار سلیمانی هستی خود را تقدیم انقلاب کرد

  • سردار سلیمانی نماد وحدت و خدمت بود

  • بیان اتحاد و انسجام ملت ایران در "حماسه خودباوری"