حماسه خودباوری "سه شنبه" از ساعت 08:05 به مدت 240 دقیقه

رادیو اقتصاد

حماسه خودباوري

امیر حاتمی در گفتگو با رادیو اقتصاد: سردار سلیمانی نماد وحدت و خدمت بود

وزیر دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: حیات مبارك سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مملو از خدمت به ملت ایران، ملت های منطقه و اسلام عزیز بود.

1398/11/22
|
09:55
|

امیر سرتیپ «امیر حاتمی» در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: شهادت این سردار شجاع و قهرمان نیز نمادی برجسته از وحدت، بصیرت و هوشمندی ملت ایران قلمداد می شود.

وی اظهارداشت: ملت ایران با درك هدف كار تروریستی آمریكای جنایتكار در به شهادت رساندن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی با حضور گسترده و مثال زدنی خود در صحنه تو دهنی بزرگی به آنان زد.

وزیر دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: ركن اصلی قدرت نظام جمهوری اسلامی حضور، وحدت و انسجام مردم است.

وی در ادامه افزود: مردم امروز هم برای تكریم سردار محبوب همه دل ها هم برای بزرگداشت انقلاب اسلامی و هم پاسخ كوبنده به دشمن حضور معنادار و دشمن شكنی در راهپیمایی 22 بهمن و بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی خواهند داشت.

امیر سرتیپ حاتمی اظهارداشت: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن تو دهنی محكمی به دشمنان خواهند زد همانطور كه با حضور گسترده خود در تشییع پیكر پاك سردار شهید قاسم سلیمانی تودهنی محكمی به دشمنان زدند.

وی ادامه داد: ملت ایران در تمامی حماسه‌ ها با بصیرت خود نشان داده اند كه در برابر دشمنان ایستادگی و مقاومت می كنند.

وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یادآورشد: امسال نیز ملت ایران پرشورتر از همیشه با گام ‌های استوار در راهپیمایی 22 بهمن شركت خواهند كرد و با تجدید پیمان با آرمان ‌های انقلاب پایبندی خود را به مسیر پرفروغ انقلاب اسلامی كه مزین به خون شهدا و فداكاری هزاران ایثارگر و رزمنده است به جهانیان نشان خواهند داد.

«حماسه خودباوری» ویژه برنامه ای به مناسبت ایام الله 22 بهمن است كه امروز سه شنبه از ساعت 8 صبح به مدت 240 دقیقه به صورت زنده از رادیو اقتصاد پخش می شود علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
حماسه خودباوری