روایت عاشقی "شنبه و یكشنبه" از ساعت 12:05 به مدت 180 دقیقه

رادیو اقتصاد

روايت عاشقي

رحمانی در گفتگو با رادیو اقتصاد: سردار سلیمانی مصداق كامل یك مدیر اسلامی بود

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مصداق و نمونه كاملی از یك فرمانده و مدیر اسلامی، مكتب اهل بیت (ع) و ولایت بود.

1398/10/15
|
08:49
|

«رضا رحمانی» در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: این شهید والامقام از خصوصیات منحصر بفردی مانند مدیریت بی نظیر، ساده زیستی، ولایتمداری، بی ادعای، فداكاری، شهادت طلبی و غیره برخوردار بود و همینطور برای اسلام، انقلاب و مردم از همه چیز خود گذشت.

وی اظهارداشت: خصوصیات ویژه و منحصر بفرد سردار سلیمانی باید نصب العین همه به خصوص مسئولان در كشور قرار گیرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هم اكنون كشور در جنگ اقتصادی بسر می برد بدون شك با روحیات این شهید سرافراز می توان در جنگ نابرابر و تمام عیار اقتصادی پیروز شد.

وی افزود: یكی از ویژگی های برجسته حاج قاسم سلیمانی این بود كه هیچ وقت خود را مطرح نكرد و هرچه توان داشت در طبق اخلاص گذاشت و به اسلام و مسلمین خدمت كرد.

رحمانی اظهارداشت: هركسی در هر جایگاهی از نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار دارد باید بدون منت و با رعایت اصول و تلاش مضاعف به مردم خدمت كند.

وی ادامه داد: برنامه ها و سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری باید در كشور جدی گرفته و به بهترین وجه ممكن عملیاتی شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینكه همه آحاد ملت و مسئولان باید شهدا به خصوص حاج قاسم سلیمانی را الگوی خود قرار دهند، یادآورشد: حاج قاسم ها بدون منت، ادعا و خالصانه در خدمت مردم بودند و در ضمن منافع عمومی را به منافع خود ترجیح می دادند.

ویژه برنامه «روایت عاشقی» كاری از شبكه رادیویی اقتصاد به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی است كه در روزهای شنبه و یكشنبه از ساعت 12 ظهر به مدت 180 دقیقه به تهیه كنندگی « اسماعیل علی پناه» بر روی موج اف ام ردیف 98 مگاهرتز قرار می‌گیرد و علاقه مندان می‌توانند برای دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
روایت عاشقی