اینجا ایران است دوشنبه از ساعت 09:00 به مدت 180 دقیقه

رادیو اقتصاد

اينجا ايران است

رحمانی در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: ولایتمداری و استقامت رمز ماندگاری انقلاب

وزیر صنعت، معدن و تجارت رمز ماندگاری انقلاب را مرهون ایمان و اعتقاد عمیق مردم به اسلام، ولایت، اهلبیت (ع)، حضور و استقامت همیشگی مردم و همینطور رهبری پیامبرگونه امام راحل و مقام معظم رهبری عنوان كرد.

1397/11/22
|
15:56
|

رضا رحمانی درگفتگو با رادیو اقتصاد ضمن تبریك چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: این انقلاب بدون تردید با حضور و نقش بی بدیل مردم پیروز، حفظ و به لطف خدا ماندگار خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینكه مردم همواره در صحنه های مختلف انقلاب حضور داشته و ایفای نقش می كنند، اظهارداشت: حضور حداكثری و معنا دار مردم در صحنه دل دوستان انقلاب را شاد و موجب یاس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب می شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور حماسی مردم در همه صحنه ها به خصوص مراسم باشكوه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بدون شك در تمامی عرصه ها اعم از سیاسی، مقابله با تحریم ها، جنگ اقتصادی و غیره بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

وی در ادامه افزود: یكی از راهكارهای مهم مقابله با تهاجم اقتصادی دشمنان همدلی مردم است بنابراین بدون همدلی و وفاق نمی توان در این جبهه موفق شد.

رحمانی بیان داشت: فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف اعم از معدن، صنعت و تجارت مثل زمان دفاع مقدس در جبهه اقتصادی امروز می توانند بسیار نقش آفرین باشند.

وی به رادیو اقتصاد تاكید كرد: برای پیروزی در جنگ اقتصادی همه بالاخص فعالان اقتصادی باید به معنای واقعی پای كار باشند و در این عرصه فداكاری كنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: انتظار و توقع از همه به خصوص فعالان اقتصادی، اصناف، كسبه اینكه با توجه به شرایط سخت اقتصادی به كمترین سود قانع باشند تا فشار كمتری به طبقات و اقشار ضعیف جامعه از حیث معیشت و تامین مایحتاج ضروری وارد شود.

وی افزود: عبور از گردنه سخت شرایط تحریمی و اقتصادی مستلزم همدلی، وفاق و همكاری تمامی آحاد مردم و مسئولان است.

رحمانی یادآورشد: همان طوری كه ملت ایران در طول 40 سال گذشته به رغم تمامی مشكلات، محدودیت ها، تحریم ها و ... توانسته با اتكال به خداوند متعال، تلاش مضاعف و حضور پررنگ در تمامی صحنه ها بر تمامی چالش ها غلبه كند بدون شك در این جنگ اقتصادی نیز با بهره گیری از تجارب گذشته سر بلند بیرون خواهند آمد.

«اینجا ایران است» نام ویژه برنامه ای كه به مناسبت یوم الله 22 بهمن امروز (دوشنبه) از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه به تهیه كنندگی «حمیدرضا كجوری و مهدی شیار» از رادیو اقتصاد پخش می شود و علاقه مندان برای دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
اینجا ایران است