صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه از ساعت 09:00 به مدت 180 دقیقه

وزیر صنعت، معدن و تجارت رمز ماندگاری انقلاب را مرهون ایمان و اعتقاد عمیق مردم به اسلام، ولایت، اهلبیت (ع)، حضور و استقامت همیشگی مردم و همینطور رهبری پیامبرگونه امام راحل و مقام معظم رهبری عنوان کرد.

رضا رحمانی درگفتگو با رادیو اقتصاد ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: این انقلاب بدون تردید با حضور و نقش بی بدیل مردم پیروز، حفظ و به لطف خدا ماندگار خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینکه مردم همواره در صحنه های مختلف انقلاب حضور داشته و ایفای نقش می کنند، اظهارداشت: حضور حداکثری و معنا دار مردم در صحنه دل دوستان انقلاب را شاد و موجب یاس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب می شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور حماسی مردم در همه صحنه ها به خصوص مراسم باشکوه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بدون شک در تمامی عرصه ها اعم از سیاسی، مقابله با تحریم ها، جنگ اقتصادی و غیره بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

وی در ادامه افزود: یکی از راهکارهای مهم مقابله با تهاجم اقتصادی دشمنان همدلی مردم است بنابراین بدون همدلی و وفاق نمی توان در این جبهه موفق شد.

رحمانی بیان داشت: فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف اعم از معدن، صنعت و تجارت مثل زمان دفاع مقدس در جبهه اقتصادی امروز می توانند بسیار نقش آفرین باشند.

وی به رادیو اقتصاد تاکید کرد: برای پیروزی در جنگ اقتصادی همه بالاخص فعالان اقتصادی باید به معنای واقعی پای کار باشند و در این عرصه فداکاری کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: انتظار و توقع از همه به خصوص فعالان اقتصادی، اصناف، کسبه اینکه با توجه به شرایط سخت اقتصادی به کمترین سود قانع باشند تا فشار کمتری به طبقات و اقشار ضعیف جامعه از حیث معیشت و تامین مایحتاج ضروری وارد شود.

وی افزود: عبور از گردنه سخت شرایط تحریمی و اقتصادی مستلزم همدلی، وفاق و همکاری تمامی آحاد مردم و مسئولان است.

رحمانی یادآورشد: همان طوری که ملت ایران در طول 40 سال گذشته به رغم تمامی مشکلات، محدودیت ها، تحریم ها و ... توانسته با اتکال به خداوند متعال، تلاش مضاعف و حضور پررنگ در تمامی صحنه ها بر تمامی چالش ها غلبه کند بدون شک در این جنگ اقتصادی نیز با بهره گیری از تجارب گذشته سر بلند بیرون خواهند آمد.

«اینجا ایران است» نام ویژه برنامه ای که به مناسبت یوم الله 22 بهمن امروز (دوشنبه) از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه به تهیه کنندگی «حمیدرضا کجوری و مهدی شیار» از رادیو اقتصاد پخش می شود و علاقه مندان برای دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت این رادیو مراجعه کنند.

مرتبط با این برنامه

  • رمز پیروزی انقلاب تکیه بر حضور مردمی است

  • حضور پررنگ مردم در صحنه رمز ماندگاری انقلاب

  • راهپیمایی یوم الله 22 بهمن پرشور بود

  • نظام جمهوری اسلامی متکی به عوامل غیر مردمی نیست

  • مسئولین از حضور حماسه آفرین مردم درس بگیرند

  • سرمایه اجتماعی موتور رشد و توسعه اقتصادی کشور است.

  • "اینجا ایران است" در رادیو اقتصاد