اینجا ایران است دوشنبه از ساعت 09:00 به مدت 180 دقیقه

رادیو اقتصاد

اينجا ايران است

نعمتی در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: حضور پررنگ مردم در صحنه رمز ماندگاری انقلاب

سخنگوی هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران یك انقلاب مردمی است و رمز ماندگاری این انقلاب نیز حضور همیشگی و پر رنگ مردم در صحنه بوده است.

1397/11/22
|
14:44
|

بهروز نعمتی در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: مردم امروز به مناسبت یوم الله 22 بهمن و جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب مثل سیل خروشان در خیابان های كشور جاری شدند.
وی همچنین اظهارداشت: این حضور مثال زدنی مشت محكمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان انقلاب و نظام بود.

سخنگوی هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص نقش مردم درتوسعه اقتصاد كشور به رادیو اقتصاد گفت: واقعیت مطلب اینكه ایران در حوزه های مختلف اعم از انرژی صلح آمیز هسته ای، موشكی، علمی و بسیاری موارد دیگر دستاوردهای بسیاری خوبی داشته است.

وی در ادامه افزود: متاسفانه در عرصه اقتصاد به نحو باید و شاید توفیقاتی در مملكت حاصل نشده است.

نعمتی اظهارداشت: حضور مردم در عرصه های اقتصادی می تواند گره گشایی مشكلات باشد منوط به این دولت همكاری های لازم را انجام دهد.

وی به رادیو اقتصاد یادآورشد: دولت باید بنگاه های اقتصادی زیر مجموعه خود را به بخش خصوصی واقعی واگذار تا فعالان بخش با قوت و قدرت هرچه تمام تر در عرصه های اقتصادی و تولیدی حضور یابد.

«اینجا ایران است» نام ویژه برنامه ای كه به مناسبت یوم الله 22 بهمن امروز (دوشنبه) از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه به تهیه كنندگی «حمیدرضا كجوری و مهدی شیار» از رادیو اقتصاد پخش می شود و علاقه مندان برای دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
اینجا ایران است