صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

دوشنبه از ساعت 09:00 به مدت 180 دقیقه

سخنگوی هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب مردمی است و رمز ماندگاری این انقلاب نیز حضور همیشگی و پر رنگ مردم در صحنه بوده است.

بهروز نعمتی در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: مردم امروز به مناسبت یوم الله 22 بهمن و جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب مثل سیل خروشان در خیابان های کشور جاری شدند.
وی همچنین اظهارداشت: این حضور مثال زدنی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان انقلاب و نظام بود.

سخنگوی هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص نقش مردم درتوسعه اقتصاد کشور به رادیو اقتصاد گفت: واقعیت مطلب اینکه ایران در حوزه های مختلف اعم از انرژی صلح آمیز هسته ای، موشکی، علمی و بسیاری موارد دیگر دستاوردهای بسیاری خوبی داشته است.

وی در ادامه افزود: متاسفانه در عرصه اقتصاد به نحو باید و شاید توفیقاتی در مملکت حاصل نشده است.

نعمتی اظهارداشت: حضور مردم در عرصه های اقتصادی می تواند گره گشایی مشکلات باشد منوط به این دولت همکاری های لازم را انجام دهد.

وی به رادیو اقتصاد یادآورشد: دولت باید بنگاه های اقتصادی زیر مجموعه خود را به بخش خصوصی واقعی واگذار تا فعالان بخش با قوت و قدرت هرچه تمام تر در عرصه های اقتصادی و تولیدی حضور یابد.

«اینجا ایران است» نام ویژه برنامه ای که به مناسبت یوم الله 22 بهمن امروز (دوشنبه) از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه به تهیه کنندگی «حمیدرضا کجوری و مهدی شیار» از رادیو اقتصاد پخش می شود و علاقه مندان برای دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت این رادیو مراجعه کنند.

مرتبط با این برنامه

  • ولایتمداری و استقامت رمز ماندگاری انقلاب

  • رمز پیروزی انقلاب تکیه بر حضور مردمی است

  • راهپیمایی یوم الله 22 بهمن پرشور بود

  • نظام جمهوری اسلامی متکی به عوامل غیر مردمی نیست

  • مسئولین از حضور حماسه آفرین مردم درس بگیرند

  • سرمایه اجتماعی موتور رشد و توسعه اقتصادی کشور است.

  • "اینجا ایران است" در رادیو اقتصاد