اینجا ایران است دوشنبه از ساعت 09:00 به مدت 180 دقیقه

رادیو اقتصاد

اينجا ايران است

آذری جهرمی در گفتگو با رادیو اقتصاد: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن پرشور بود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال را بسیار پرشور و پر انرژی توصیف كرد.

1397/11/22
|
13:10
|

محمد جواد آذری جهرمی در گفتگو با رادیو اقتصاد ضمن تبریك چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: مردم مثل گذشته با حضور گسترده در جشن انقلاب حجت را بر مسئولان تمام و مشت محكمی بر دهان یاوه گویان زدند.

وی اظهارداشت: ملت ایران به رغم تمامی مسائل و مشكلات سخت اقتصادی بصورت شكوهمند و با صلابت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن حضور پیدا كردند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مسئولان باید با تمام تلاش موانع و مشكلات را از سر راه مردم بردارند و مسیر درخشانی كه انقلاب برای رسیدن به قله های موفقیت ترسیم كرده بتوان با شتاب بیشتری طی و آینده روشنی را برای مردم رقم زد.

وی همچنین در خصوص رمز ماندگاری انقلاب اسلامی نیز به رادیو اقتصاد افزود: مهمترین رمز ماندگاری انقلاب خودباوری و ایمان به خداست.

آذری جهرمی اظهارداشت: ایرانی همواره در معادلات روزگار اثرگذار بوده و نمی تواند دنباله رو دیگران باشد بلكه باید نقش خود را در مسیر رشد و حركت جهانی با سرعت طی كند.

وی بیان داشت: ملت ایران علی رغم تمامی تلاش های بدخواهان در طول 40 سال گذشته روحیه خودباوری خود را از دست نداده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه یادآورشد: ملت ایران امروز با حضور حداكثری خود در مراسم باشكوه یوم الله 22 بهمن و تاكید دوباره مبنی براینكه ایرانی ها لیاقت بهترین ها را دارند و می توانند روی پای خود بایستند و در عین حال كشور را به بهترین وجه ممكن مدیریت و همینطور در سطح معادلات جهانی تاثیر گذار باشند.

«اینجا ایران است» نام ویژه برنامه ای كه به مناسبت یوم الله 22 بهمن امروز (دوشنبه) از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه به تهیه كنندگی «حمیدرضا كجوری و مهدی شیار» از رادیو اقتصاد پخش می شود و علاقه مندان برای دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
اینجا ایران است