صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

"شنبه تا جمعه" از ساعت 09:05 به مدت 175 دقیقه

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران از تمدید بسته 100 گیگابایتی اینترنت رایگان تا ساعت 24 روز هفتم فروردین ماه سال 99 در کشور خبر داد.

«محمدرضا بیدخام» در گفتگو با رادیو اقتصادضمن اشاره به وجود پنج میلیون و 700 هزار مشترک اینترنت ثابت در کشور افزود: این تعداد مشترک روزانه از شرکت مخابرات ایران سرویس می گیرند.

وی همچنین درباره ارائه اینترنت رایگان شرکت مخابرات به مشتریان اظهارداشت: بطورکلی در فاز اول از 18 اسفند تا ساعت 24 روز 29 اسفند ماه سال جاری یک بسته 100 گیگابایتی اینترنت رایگان به تمامی مشتریان اینترنت از سوی شرکت مخابرات ایران اختصاص یافت و در حداقل زمان ممکن برای تمامی مشتریان فعال شد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: این بسته با توجه به استقبال مشتریان و تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دوباره تا ساعت 24 روز هفتم فروردین ماه سال 99 برای تمامی مشتریان فعال شده است.

وی افزود: این اقدام شرکت مخابرات ایران با هدف جلوگیری شیوع ویروس کرونا انجام شده است.

بیدخام اظهارداشت: شرکت مزبور درگاه های مختلفی دارد که مردم می توانند از این طریق خدمات غیر حضوری خود را دریافت کنند.

وی ادامه داد: سامانه پشتیبانی دیتا به شماره 2020، سامانه خرابی تلفن ثابت به شماره 20117، سامانه دریافت اطلاعات مخابرانی به شماره 118 و همینطور سامانه مخابرات من برای دریافت سرویس های مخابراتی از جمله درگاه های شرکت مخابرات ایران است که مردم بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانند خدمات خود را دریافت کنند.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: بطورکلی در خانه ماندن و عمل به شعار «تجمع‌کمتر- پیشگیری بیشتر» یکی از مهمترین روش های مبارزه با ویروس کرونا است که در این میان اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت ثابت با تضمین پایداری، کیفیت و سرعت اینترنت در این روزها نقش مهم و تاثیرگذاری را دارند.

وی درادامه استفاده حداکثری مشتریان از خدمات غیرحضوری به عنوان یکی از مهمترین روش های پیشگیری از شیوع بیماری کرونا افزود: ارائه 100 گیگابایت اینترنت رایگان به تمام مشتریان مخابرات و اپراتورهای ثابت موجب کمک به تحقق دولت الکترونیک، تشویق مردم به دریافت خدمات به صورت غیر حضوری و همچنین تردد کمترشهروندان در سطح جامعه است.

بیدخام با بیان اینکه از ارائه اینترنت رایگان استقبال زیادی شده است، اظهارداشت: هم اکنون مراکز آموزشی تعطیل هستند و دانش‌آموزان و دانشجویان از اینترنت برای حضور در کلاس های مجازی استفاده می‌کنند و این ترافیک برای دورکاری شرکت ها و سازمان ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی همچنین در خصوص وضعیت بسته های اینترنت که پیش از این برای مشتریان فعال بوده است، یادآورشد: زمان بسته های اینترنتی که افراد خریداری کرده اند سر جای خود باقی است و مطابق با زمان قرارداد با مشتریان محاسبه می شود.

«سکه تمام بهار» عنوان ویژه برنامه ای که به مناسب تحویل سال نو و ایجاد فضایی سرشار از شور و شادمانی در بین مردم هر روز از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود از اینرو علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت رادیو مراجعه کنند.

مرتبط با این برنامه

  • تشکیل ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید

  • توجه به اقتصاد از ارکان حفظ محیط زیست

  • تاکید بر جهش واقعی در تولیدات صادرات گرا

  • 12 فروردین برگ زرین ماندگار انقلاب اسلامی

  • اعمال طرح ویژه ترافیک در روز طبیعت

  • تعزیرات حکومتی در صحنه حضور دارد

  • جهش تولید مشارکت تمامی دستگاه ها را می طلبد

  • خیلی از توانمندی های داخل شناخته شده نیست

  • تحقق مطالبه گری در گرو آگاه سازی

  • رونق تولید در سایه تسهیل صدورمجوزها