ایستگاه انقلاب یكشنبه از ساعت 09:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

ايستگاه انقلاب

ربیعی در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: جهش بزرگ اقتصادی در سایه عقلانیت

وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی گفت: جهش بزرگ اقتصادی در سایه عقلانیت، اتحاد، تعامل، هم افزایی و تلاش خستگی ناپذیر نمود عملی پیدا می كند.

1396/11/22
|
16:25
|

علی ربیعی در برنامه «ایستگاه انقلاب» رادیو اقتصاد ضمن تبریك ایام الله بیست و دوم بهمن افزود: خوشبختانه امروز همه چیز برای جهش بزرگ در ایران اسلامی آماده است.

وی همچنین اظهارداشت: در حال حاضر جهت گیری های خیلی خوبی طی چند ساله اخیر در حوزه ارتباطات بین الملل شكل گرفته و در عین حال زیرساخت های مناسبی در مملكت برای توسعه همه جانبه فراهم شده است.

وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی گفت: دشمنان هیچ وقت راضی نخواهند بود كه ایران در حوزه اقتصادی جهش های بزرگی را در سطح دنیا تجربه كند ولی ملت عزیز با كمك هم در سایه عقلانیت، سخت كوشی، هم افزایی و مدارا خواهند توانست قله های موفقیت را یكی پس از دیگر فتح و به اهداف متعالی خود دست پیدا كنند.

وی در ادامه ضمن تاكید بر حضور حداكثری مردم در راهپیمایی بیست و دوم بهمن افزود: این مشاركت میلیونی ضمن خنثی سازی توطئه های دشمنان موجب تقویت اقتدار و امنیت كشور می شود.

ربیعی همچنین در پاسخ به این پرسش كه چرا امسال حضور در راهپیمایی بیست و دوم بهمن مهمتر از سالیان گذشته است، اظهارداشت: شركت باشكوه و معنی دار مردم در این جشن ملی همه ساله برای ملت ایران مهم بوده است.

وی در این مصاحبه رادیویی بیان داشت: مشاركت حداكثری مردم در راهپیمایی مردم در مراسم روز بیست و دوم بهمن به نوعی تداعی گر انسجام اجتماعی و تجلی اراده ملی در كشوراست.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی گفت: مشاركت معنی دار نسل های متفاوت پس از انقلاب در راهپیمایی بیست و دوم بهمن امسال نشانه ارتباط نسلی است.

وی در مصاحبه با رادیو اقتصاد عزت، استقلال و اعتماد به نفس ملت ایران متاثر از انقلاب اسلامی است، افزود: این جمعیت و حضور نسل‌های مختلف تودهنی محكمی به كسانی بودكه می گویند «ارتباط بین نسلی در ایران از بین رفته است».

برنامه «ایستگاه انقلاب» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد است كه روز یكشنبه از ساعت 9 صبح به مدت دو ساعت و 55 دقیقه به تهیه كنندگی «نازنین كتابچی» به مناسب 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی از روی موج اف‌ام ردیف 98 پخش و علاقمندان جهت دریافت فایل صوتی برنامه می‌توانند به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
ایستگاه انقلاب