ایستگاه انقلاب یكشنبه از ساعت 09:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

ايستگاه انقلاب

خوش چهره در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: 22 بهمن نماد هویت ملی

یك اقتصاددان گفت: بیست و دوم بهمن نماد هویت ملی ملت ایران است.

1396/11/22
|
12:17
|

محمد خوش چهره در برنامه «ایستگاه انقلاب» رادیو اقتصاد ضمن تبریك ایام الله بیست و دوم بهمن افزود: حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی مزبور سمبلی از وحدت و انسجام ملی ملت ایران در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی همچنین اظهارداشت: همیشه حضور مردم ایران در عرصه های دفاع از انقلاب باعث ناامیدی و یاس دشمنان و شادی دوستداران انقلاب می شود و این بار نیز چنین خواهد بود.

این اقتصاددان گفت: مردم با حضور خود در این راهپیمایی علاوه بر اعلام وفاداری به آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب با رهبر معظم انقلاب بیعت دوباره خواهند بست.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش كه مقام معظم رهبری همواره بر حضور پررنگ مردم در اقتصاد تاكیددارند به نظر حضرتعالی این بحث چگونه در جامعه نمود عملی پیدا خواهد كرد، گفت: خیلی از تئوری ها، نظریات، شواهد تجربی و مطالعات تاریخی در دنیا بیانگر اینكه عقلانیت و مشاركت مردمی از جمله راه و رمز های موفقیت و پیروزی در هر كشوری است.

خوش چهره در ادامه افزود: حضور حداكثری مردم در تمامی صحنه ها اعم از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بستر ساز توسعه، رشد و تعالی در جامعه است.

برنامه «ایستگاه انقلاب» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد است كه روز یكشنبه از ساعت 9 صبح به مدت دو ساعت و 55 دقیقه به تهیه كنندگی «نازنین كتابچی» به مناسب 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی از روی موج اف‌ام ردیف 98 پخش و علاقمندان جهت دریافت فایل صوتی برنامه می‌توانند به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
ایستگاه انقلاب