روی خط انرژی سه شنبه از ساعت 19:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو اقتصاد

روي خط انرژي

صرامی در گفتگو با رادیو اقتصاد : بخش خصوصی از دولت حمایت می خواهد

عضو اتحادیه صادركنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران گفت: بخش خصوصی در عرصه انرژی نیازمند حمایت های بیش از پیش دولت است.

1396/10/27
|
12:49
|

احمد صرامی در برنامه «روی خط انرژی» رادیو اقتصاد افزود: از دولت انتظار می رود در بهبود فضای كسب و كار و هدفمندی یارانه ها یاری رسان عرصه انرژی باشد.

وی اظهار داشت: ایران از مزیتی نسبی و مطلق در بخش فرآورده های نفتی برخوردار است كه با فراهم كردن شرایط مطلوب در اقتصاد كلان بازخورد مناسبی خواهد داشت.

عضو اتحادیه صادركنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش سالانه این اتحادیه ادامه داد: هر ساله شعاری از سوی اتحادیه مورد نظر برای همایش انتخاب می شود كه به طور خلاصه گویای بخش از اهداف این اتحادیه است.

وی شعار دوازدهمین همایش سالانه این را «بخش خصوصی، حكمرانی ملی و دیپلماسی اقتصادی» عنوان كرد و گفت: پیامدهای مثبت برجام برای بخش خصوصی در عرصه صنعت و تجارت كمرنگ بوده است.

صرامی افزود: رگلاتوری در عرصه صنعت، نفت، گاز و پتروشیمی بسیار مهم است و برای تحقق بیش از پیش آن باید از روابط میان قوا بهره گیری كرد تا نظام مطلوبی در این بخش ایجاد شود.

وی بر حضور بیش از پیش بخش انرژی و فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی در دیپلماسی اقتصادی تاكید كرد و خواستار حمایت بیشتر دولت از این عرصه شد.

برنامه «روی خط انرژی» كاری از گروه كشاورزی شبكه رادیویی اقتصاد است كه از شنبه تا پنجشنبه هر روز ساعت 19 به مدت 55 دقیقه به تهیه كنندگی «نازنین كتابچی » با هدف تحلیل و بررسی مهم‌ترین خبرهای اقتصادی ایران و جهان به منظور اطلاع رسانی و آگاه كردن مخاطبان بر روی موج اف‌ام ردیف 98 مگاهرتز قرار می‌گیرد وعلاقه مندان می‌توانند برای دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
روی خط انرژی