اقتصاد به وقت بهار "شنبه تا جمعه" از ساعت 17:05 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

اقتصاد به وقت بهار

آقایارزاده در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: جهش تولید در سایه حمایت از كالای ایرانی

یك مدرس دانشگاه و كارشناس حوزه كسب و كار ضمن اشاره به اینكه مقام معظم رهبری سال 99 را سال جهش تولید نامگذاری كرده است، گفت: این شعار با حمایت از كالاهای ساخت داخل محقق می شود.

1399/01/18
|
10:41
|

آقایارزاده در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: مسئولان باید به معنای واقعی كمك كنند تا بنگاه های كوچك به شرایط خوب تولید بازگردند و در ضمن اولویت مردم هم خرید كالاهای ایرانی باشد.

وی اظهارداشت: اگر همه از تولید ملی حمایت و به محصولات داخلی اعتماد كنند شعار امسال مبنی بر جهش تولید محقق می ‌شود.

این استاد دانشگاه و كارشناس حوزه كسب و كار گفت: كشور دو ماهی كه درگیر ویروس كروناست.

وی در ادامه افزود: افزایش مبتلایان به ویروس كرونا آثار مخربی بر اقتصاد كشور دارد.

آقایارزاده اظهارداشت: این ویروس قابلیت پخش و انتشار سراسری دارد و می تواند تمامی اركان و فعالیت های اقتصادی كشور را درگیركند و همینطور بخش های كه بیشتر با مردم در ارتباط هستند تحت تاثیر قرار دهد.

وی با اشاره به اینكه كرونا بیش از همه به كسب و كارهای كوچك آسیب زده است، گفت: این روزها بسیاری از كسب و كار ها به خصوص بنگاه ها كوچك تعطیل، نیمه تعطیل و همینطور به سبب عدم فروش محصولات با ركود شدیدی مواجه شده اند.

این استاد دانشگاه و كارشناس حوزه كسب و كار افزود: دولت باید به معنای واقعی از بنگاه های كوچك حمایت و دستگیری كند.

وی اظهارداشت: ركود اقتصادی كه در اثر شیوع ویروس كرونا در ایران و جهان ایجاد شده نیازمند همراهی بانك ها با بنگاه های اقتصادی كوچك است.

آقایارزاده گفت: اگر این همكاری و همیاری بانك ها صورت نگیرد بنگاه های كوچك اقتصادی نمی توانند به مرحله احیا و تولید برگردند.

وی افزود: سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه در این شرایط باید دست به دست هم دهند وقوانین مزاحم و دست و پاگیر را حذف كنند تا دستگاه ها، سازمان ها، نهادها و سیستم بانكی بتوانند راحت تر در خدمت تولیدكنندگان، كارآفرینان، صنعتگران و به یك معنا فعالان اقتصادی باشند.

«اقتصاد به وقت بهار» ویژه برنامه نوروزی رادیو اقتصاد است كه هر روز از ساعت 17 به مدت 180 دقیقه روی آنتن می رود علاقمندان جهت دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
اقتصاد به وقت بهار