اقتصاد به وقت بهار "شنبه تا جمعه" از ساعت 17:05 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

اقتصاد به وقت بهار

سلیمی در گفتگو با رادیو اقتصاد: مردم همچنان در خانه بمانند كرونا در كمین است

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر كشور از مردم خواست برای سلامتی خودو خانواده ها همچنان در خانه بمانند و جزء به ضرورت از منزل خارج نشوند چرا كه كرونا در كمین است.

1399/01/17
|
08:19
|

«مرتضی سلیمی» در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: ترافیك امروز در شهر تهران و بسیاری از نقاط كشورشوك برانگیز بود گویی كرونا از بین رفته است.

وی اظهارداشت: كشور هنوز در شرایطی نیست كه مردم بخواهند بی محابا از منازل خود خارج شوند و در مهار این ویروس منحوس كمك نكنند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر كشور گفت: برای قطع زنجیره كرونا مردم عزیز ضمن رعایت مسائل بهداشتی باید همچنان در منازل بمانند چرا كه این خطر كماكان در كمین است.

وی افزود: بی‌توجهی مردم در پیشگیری از كرونا بی تردید تبعات منفی زیادی به دنبال خواهد داشت از اینرو ضرورت ایجاب می كند هموطنان عزیز همچون گذشته به توصیه ها و هشدارهای مسئولان در خصوص پیشگیری و مهار كرونا توجه كنند تا این مسئله هرچه زودتر ختم به خیر شود.

«اقتصاد به وقت بهار» ویژه برنامه نوروزی رادیو اقتصاد است كه هر روز از ساعت 17 به مدت 180 دقیقه روی آنتن می رود علاقمندان جهت دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
اقتصاد به وقت بهار