بنویس مقاومت بخوان وحدت جمعه از ساعت 10:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

بنويس مقاومت بخوان وحدت

دژپسند در گفتگو با رادیو اقتصاد: امسال راهپیمایی روز قدس جلوه دیگری دارد

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: راهپیمایی روز قدس امسال به ویژه در ایران جلوه دیگری دارد و حضور مردم پاسخی به حركت غیر منطقی و غیر منصفانه صهیونیسم با بازیگری آمریكا است.

1398/03/11
|
09:32
|

فرهاد دژپسند در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: امید است همگان در راهپیمایی امروز روز قدس شركت كنند تا ثمرات آن در كشور و جامعه اسلامی مشاهده شود.

وی اظهارداشت: آنچه كه استكبار عنوان می كند مسئله معامله قرن است اما اگر به پشت قضیه نگاه شود این مهم به دست می آید كه طرح مزبور نمی تواند مصداق یك معامله باشد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: طرف دوم معامله قرن مردم محروم و انقلابی فلسطین هستند و كسی نمی تواند به نیابت از آنها به عنوان طرف معامله قرار گیرد.

وی افزود: حتی كسانی كه هم قوم و همنژاد هستند نمی توانند طرف معامله مردم مظلوم فلسطین در معامله قرن باشند بنابراین تنها عرب بودن نمی تواند ملاك داشتن نیابت از سوی فلسطینی ها برای حضور در معامله باشد.

دژپسند در ادامه گفت: بخشی از خاك فلسطین كه جزء مالكیت و وطن مسلم فلسطینی هاست نباید در معامله قرن به فروش برسد چرا كه این معامله زیان بخش و خطر آفرین است.

وی اظهارداشت: كسانی كه قصد تحقق بخشیدن به معامله مزبور را دارند به زودی خواهند فهمید چه خسران هایی را نصیب خود كرده اند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: آمریكا با حمایت از حكام صهیونیسم خیلی زود می فهمد كه با انجام چنین رفتارهایی تبعات منفی و بلند مدتی را برای خود به ارمغان خواهد آورد.

وی در پایان به رادیو اقتصاد یادآور شد: معامله قرن نه مصداق معامله بوده، نه قابل تحقق است و نه آثار معین و مشخصی دارد تنها نتیجه تحقق معامله مورد نظر زیانی است كه به آنها وارد می شود.

ویژه برنامه «بنویس مقاومت و بخوان وحدت» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد به مناسبت روز جهانی قدس است كه در روز جمعه از ساعت 10 صبح به مدت 175 دقیقه به تهیه كنندگی «حمیدرضا كجوری» بر روی موج اف‌ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
بنویس مقاومت بخوان وحدت