بنویس مقاومت بخوان وحدت جمعه از ساعت 10:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

بنويس مقاومت بخوان وحدت

زارعی در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: «قدس» روزدفاع از مظلومان در برابر ظالمان

یك كارشناس مسائل منطقه گفت: روز قدس روزی كه حضرت امام خمینی رحمت الله علیه برای دفاع از مظلومان در برابر ظالمان مشخص و یك جبهه ای از مستضعفان عالم در برابر مستكبران عالم باز كرده است.

1398/03/10
|
15:16
|

سعد الله زارعی در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: بطوركلی نزدیك به 40 سال ازآن روز می گذرد و هر روز مردم شاهد جبهه مسنجم تر مسلمانان و مستضعفان در برابر آمریكا، رژیم صهیونیستی و توطئه های غرب هستند به همین جهت باید گفت كه روز قدس تا این مرحله به هدف خودرسیده است.

وی همچنین اظهارداشت: اگرچه هنوز در مسیر است و باید گام های بلند تری بردارد ولی همین قدر كه جبهه مسلمانان امروز منسجم و همینطور بخش عمده ای از منطقه آمریكا زدایی و اسرائیل زدایی شده و در سراسر جهان امروز ندای مخالفت با آمریكا و رژیم صهیونیستی به گوش می رسد همه و همه آثار روز قدس است.
این كارشناس مسائل منطقه گفت: ملت ایران اهمیت روز قدس را به خوبی درك و ارزش فراوانی برای این مهم قائل است.

وی افزود: اینكه پس از 40 سال از فرمایش حضرت امام خمینی رحمت الله علیه هنوز در ایران سیل جمعیت میلیونی به خیابان ها سرازیر می شود برای یك مسئله ای كه برای آنان ماهیت آب ونان ندارد بلكه یك مسئله خالص معنوی، سیاسی و فرهنگی است.

زارعی یادآورشد: ملت ایران هیچ وقت این پرچم را زمین نگذاشته در حالیكه كسی در دنیا سراغ ندارد كه یك ملتی عازم برای چیزی باشد كه 40 سال پای قرار خود بماند چرا كه ملت ایران متوجه این نكته هست كه بطور اساسی در یك دنیایی زندگی می كند كه دست های متجاوز، فتنه گر و ظالم برای محو هر ملت مستقلی در هم تنیده و فرقی هم نمی كند این ملت فلسطین باشد یا ایران!.

ویژه برنامه «بنویس مقاومت و بخوان وحدت» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد به مناسبت روز جهانی قدس است كه در روز جمعه از ساعت 10 صبح به مدت 175 دقیقه به تهیه كنندگی «حمیدرضا كجوری» بر روی موج اف‌ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
بنویس مقاومت بخوان وحدت