بنویس مقاومت بخوان وحدت جمعه از ساعت 10:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

بنويس مقاومت بخوان وحدت

سردار شریف در گفتگو با رادیو اقتصاد: امسال روزقدس حساسیت بیشتری دارد

رئیس ستاد برگزاری روز جهانی قدس و انتفاضه گفت: امسال روز جهانی قدس حساسیت بیشتری دارد به جهت اینكه رئیس جمهور كم تجربه آمریكا اعلام كرده كه سال پیشرو با طرح معامله قرن می خواهد موضوع فلسطین را تمام شده تلقی كند.

1398/03/10
|
13:32
|

سردار رمضان شریف در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: آمریكایی ها تاكنون در چهارچوب همین طرح دو اقدام از جمله انتقال سفارت خود به پایتخت رژیم صهیونیستی و همینطور به رسمیت شناختن بلندی های جولان به عنوان سرزمین صهیونیست ها انجام داده اند.

وی همچنین اظهارداشت: اقدام سومی كه در روزهای آینده در دستور كار خود برای یكی از كشورهای كوچك حاشیه خلیج فارس دارند موضوعی است كه تلاش می كنند با ارائه یكسری مشوق های اقتصادی و وعده هایی به فلسطینی ها مبنی بر ایجاد سرزمین جدیدی در بخشی ازاردن و صحرای سینا، می خواهند این ملت مظلوم را واداركنند كه آرمان فلسطین را به فراموشی بسپارند. آرمانی كه مرهون مبارزات و تقدیم شهدای بسیاری زیادی است.

رئیس ستاد برگزاری روز جهانی قدس و انتفاضه گفت: خوشبختانه شاید برای نخستین باری است كه همه گروه های فلسطینی و همینطور توده مردم فلسطین و امت اسلامی این رفتار را با یك وحدت مثال زدنی، مستحكم و منسجم محكوم كردند.

وی افزود: روشن هم بود چرا كه یك مجموعه كوچكی مانند بحرین به دلیل شرایطی كه اكنون دارد و مردم خود را سلب تابعیت می كند، مشروعیتی ندارد كه بخواهد در قضیه فلسطینی ها برای اعراب، فلسطینی ها و امت اسلامی در آنجا یك تصمیمی گرفته شود بدون شك این مهم منجر به شكست خواهد شد.

سردارشریف اظهارداشت: حضور ملت ایران و سایر مسلمانان جهان در مراسم روز جهانی قدس به یقین موجب افزایش روحیه رزمندگان فلسطینی حاضر در میدان جهاد خواهد شد وهمچنین یكبار دیگر ناكامی صهیونیست ها وهم پیمانان بین المللی آنان یعنی آمریكایی ها و آل سعود را رقم خواهد زد.

وی در ادامه یادآورشد: شرایط جدید مردم فلسطین ومبارزات در صحنه طی سال های گذشته به نفع فلسطینی ها رقم خورده و این روند همچنان ادامه دارد.

ویژه برنامه «بنویس مقاومت و بخوان وحدت» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد به مناسبت روز جهانی قدس است كه در روز جمعه از ساعت 10 صبح به مدت 175 دقیقه به تهیه كنندگی «حمیدرضا كجوری» بر روی موج اف‌ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
بنویس مقاومت بخوان وحدت