بنویس مقاومت بخوان وحدت جمعه از ساعت 10:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

بنويس مقاومت بخوان وحدت

شكیبایی در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: روز قدس قدمتی به عمر انقلاب اسلامی

قائم مقام جمعیت دفاع از فلسطین گفت: یكی از تمایزهای روز قدس امسال حداقل در بخش داخلی اینكه در چهل سالگی عمر انقلاب اسلامی یعنی چهلمین مراسم روز جهانی قدس برگزار می شود كه از این حیث برپایی روز جهانی قدس قدمتی به عمر انقلاب اسلامی ایران دارد

1398/03/10
|
15:12
|

مهدی شكیبایی در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: نكته دیگر اینكه امسال این مراسم در شرایطی برگزاری می شود كه آرمان آزادی فلسطین با یك توطئه بسیار بزرگی به نام «معامله قرن» رو به روست.

وی همچنین اظهارداشت: معامله قرن نام تجاری و تبلیغاتی طرح پیشنهادی آمریكا به نام «توافق نهایی» است.

قائم مقام جمعیت دفاع از فلسطین گفت: موضوع اصلی كه این طرح دنبال می كند عادی سازی روابط بین رژیم صهیونیستی و كشورهای مرتجع عربی منطقه است.

وی در ادامه افزود: دلیل این موضوع اینكه نیروهای مقاومت مردمی و ارتش دنیای اسلام از زینبیون، فاطمیون، انصارالله، حزب الله لبنان، جهاد اسلامی، حشد شعبی و جمهوری اسلامی ایران یك لشكری را تشكیل و مسیرخود را تا مرزهای فلسطین ادامه داده و هم اكنون درآنجا متوقف هستند.

شكیبایی تصریح كرد: هدف اصلی طرح مزبور اینكه رژیم صهیونیستی را از محاصره این نیروها خارج كند.

وی گفت: راهكاری كه برای موضوع مزبور در نظر گرفته اینكه بتواند با نزدیكی برخی از كشورهای عربی منطقه مانع از ورود این نیروها و جریانات مقاومتی به درون سرزمین های فلسطین شود.

قائم مقام جمعیت دفاع از فلسطین افزود: بعید به نظر می رسد با این تفسیر طرحی كه آمریكا در حال پیگیریست بخواهد به یك سرانجامی برسد.

وی یادآورشد: جدا از این از سال 1979 كه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) در ایران به پیروزی رسید تا به امروز انواع و اقسام طرح ها از سوی آمریكایی ها برای رفع مسئله فلسطین اتفاق افتاده ولی تمامی این موارد به شكست منجر شده چرا كه مطالبات مردم فلسطین را دنبال نمی كند.

ویژه برنامه «بنویس مقاومت و بخوان وحدت» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد به مناسبت روز جهانی قدس است كه در روز جمعه از ساعت 10 صبح به مدت 175 دقیقه به تهیه كنندگی «حمیدرضا كجوری» بر روی موج اف‌ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
بنویس مقاومت بخوان وحدت