بنویس مقاومت بخوان وحدت جمعه از ساعت 10:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

بنويس مقاومت بخوان وحدت

ظریف در گفتگو با رادیو اقتصاد: امسال روز قدس شرایط ویژه ای دارد

وزیر امور خارجه گفت: امسال روز قدس یك شرایط ویژه ای دارد به دلیل اینكه دولت آمریكا، رژیم صهیونیستی و برخی از همكارانشان در جهان عرب مراحل به خیال خود پایانی فروش قدس و انحراف توجه جهان اسلام از موضوع اصلی به مسائل ساختگی را طراحی كرده اند.

1398/03/10
|
11:48
|

محمدجواد ظریف در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: قرار بر اینكه پس از ماه مبارك رمضان آنچه كه به عنوان معامله قرن از آن یاد شده در واقع تلاشی برای فروش قدس شریف یعنی توهم از بین بردن آمال مردم فلسطین را رقم بزنند.

وی همچنین اظهارداشت: به همین دلیل جلساتی كه در مكه گذاشته شد بجای اینكه به مشكلات جهان اسلام و بحث اصلی جهان اسلام توجه كنند اتهامات بی پایه ای علیه جمهوری اسلامی مطرح و توهم اختلاف و درگیری در داخل جهان اسلام را مطرح می كنند تا از این طریق بتوانند توجه جهان اسلام را از مشكل واقعی كه اشغالگری، تجاوز و نقض حقوق فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی را منحرف كنند.

وزیر امور خارجه گفت: امسال روز قدس برای حضور گسترده در سراسر جهان برای شكستن این نگرش بسیار خطرناك، ضروری است.

وی در ادامه افزود: جهان اسلام و حتی رهبران جهان اسلام و روسای كشورها با این سرو صدای كه توسط گروه "بی" راه افتاده همنوا نبوده و بن زاید دو و بن سلمان تنها در كنار نتانیاهو و بولتون قرار گرفته اند و تلاش می كنند كه آمال مردم فلسطین را به سبب توهمات و قدرت طلبی خود برای فروش، عرضه كنند ولی همین جلسات دیروز اتحادیه عرب و جلسه وزرای سازمان همكاری اسلامی نشان داد كه در این قدس فروشی تنها هستند.

ظریف یادآورشد: انشاء الله به لطف خدا و وحدت مسلمانان معامله قرن تبدیل به شكست و ورشكستگی قرن برای این خائنان به اهداف جهان اسلام خواهد شد.

ویژه برنامه «بنویس مقاومت و بخوان وحدت» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد به مناسبت روز جهانی قدس است كه در روز جمعه از ساعت 10 صبح به مدت 175 دقیقه به تهیه كنندگی «حمیدرضا كجوری» بر روی موج اف‌ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
بنویس مقاومت بخوان وحدت