بنویس مقاومت بخوان وحدت جمعه از ساعت 10:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

بنويس مقاومت بخوان وحدت

حدادعادل در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: تضعیف اسلام هدف اصلی صهیونیسم

مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: تضعیف قدرت اسلامی از حیث سیاسی، اقتصادی و نظامی یكی از اهداف حضور صهیونیست ها در منطقه غرب آسیا و قلب جهان اسلام است.

1397/03/20
|
10:53
|

غلامعلی حدادعادل در برنامه «بنویس مقاومت بخوان وحدت» رادیو اقتصاد افزود: جلوگیری از رشد و پیشرفت اسلام از جمله ماموریت های صهیونیسم جهانی است.

وی همچنین اظهارداشت: نبض بسیاری از فعالیت های اقتصادی و رسانه های مهم جهان امروز در دست سرمایه داران صهیونیستی است.

مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: این رژیم با ابزارهای اقتصادی و رسانه های به دنبال استعمار ملت ها و همینطور سیطره بر منابع و امكانات كشورهای جهان است.

وی در ادامه افزود: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام انزجار از رژیم جعلی اسرائیل موجب می شود موضوع مبارزه با اشتغالگران قدس و همینطور مظلومیت ملت فلسطین به بوته فراموشی سپرده نشود.

حداد عادل تصریح كرد: روز جهانی قدس روز تجدید عهد مردم با تمامی آرمان های انقلاب بالاخص عدالتخواهی، كمك به مستضعفان و محرومان و در یك كلام وحدت جهان اسلام است.

وی در مصاحبه با رادیو اقتصاد ضمن اشاره به این جمله كه مقاومت در منطقه خاورمیانه امروز بصورت یك واقعیت درآمده است، یادآورشد: مقاومت در منطقه امروز یك آرزو و شعار نبوده بلكه یك واقعیت است و هیچ كس نمی تواند این موضوع را انكار كند.

برنامه «بنویس مقاومت بخوان وحدت» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد است كه به مناسب روز جهانی قدس به تهیه كنندگی «نازنین كتابچی» به مدت 120 دقیقه تولید و پخش شد علاقمندان جهت دریافت فایل صوتی برنامه می‌توانند به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
بنویس مقاومت بخوان وحدت