بنویس مقاومت بخوان وحدت جمعه از ساعت 10:00 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

بنويس مقاومت بخوان وحدت

شیخ الاسلام در گفتگو با رادیو اقتصاد تاكید كرد: روز قدس عامل وحدت جهان اسلام

معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: روز قدس بهترین فرصت برای وحدت و هم افزایی در مقابل توطئه‌های شیطان بزرگ و صهیونیست‌هاست.

1397/03/20
|
09:06
|

حسین شیخ الاسلام در برنامه « بنویس مقاومت بخوان وحدت » رادیو اقتصاد افزود: هیچ عاملی نمی‌تواند بهتر از روز جهانی قدس باعث وحدت جهان اسلام شود.

وی اظهارداشت: روزقدس از ابتكارات به یادماندنی و اثر گذار معمار كبیر انقلاب اسلامی است كه باید این مراسم امسال همانند سال های گذشته با حضور حداكثری مردم برگزار تا پاسخی قاطع به دشمنان اسلام داده شود.

معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امام خمینی (ره) با دعوت از تمام مسلمانان جهان برای شركت در روز قدس موجب استحكام وحدت جهان اسلام و تقویت راه مقاومت شدند.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش كه هدف از تعریف طرح نیل تا فرات از سوی رژیم صهیونیستی چیست، افزود: میادین نفتی زیادی در مسیر دو رود نیل و فرات وجود دارد و در عین حال این دو آبراه های مهمی برای انتقال نفت به گذرگاه های كلیدی تجارت نفت خاورمیانه یعنی تنگه هرمز، باب المندب و كانال سوئز به شمار می رود.

شیخ الاسلام تصریح كرد: هر كشور یا قومی بر تنگه هرمز، باب المندب و كانال سوئز مسلط شود بر جریان نفت سیطره و در نتیجه بر دنیا حكمرانی خواهد كرد.

وی در ادامه گفت: تاسیس كشور اسرائیل بزرگ از رودخانه نیل تا رودخانه فرات یكی از مهمترین اهداف و آرمان های صهیونیسم بوده كه به رغم تمامی توطئه ها و خون ریزی ها تا كنون نمود عملی پیدا نكرده است.

معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی افزود: اصل و اساس جا انداختن رژیم صهیونیستی در منطقه این بوده كه موجود نامشروع به نام اسرائیل را عرب ها، مسلمانان ها و فلسطینی ها به رسمیت بشناسند و اروپایی ها از آنان پشتیبانی كنند.

وی اضافه كرد: علی رغم تمامی اشغال گری ها، كشت و كشتارها و همینطور حمایت های همه جانبه آمریكا و كشورهای اروپایی از رژیم صهیونیستی نه تنها اهداف طرح نیل تا فرات تحقق نیافته بلكه این رژیم غاصب مجبور به عقب نشینی شده است.

وی در مصاحبه با رادیو اقتصاد یادآورشد: جدا از این عرب ها و مسلمانان ها حاضر به زندگی با این موجود نامشروع نشدند و مهمتر از همه اروپایی ها پس از جنگ 2008 در غزه به باطن پلید اسرائیل غاصب، جنایتكار و كودك كش اسرائیل پی برده و نسبت به اقدامات و رفتارهای این رژیم خون آشام عكس العمل نشان می دهد.

برنامه «بنویس مقاومت بخوان وحدت» كاری از شبكه تخصصی رادیو اقتصاد است كه به مناسب روز جهانی قدس به تهیه كنندگی «نازنین كتابچی» به مدت 120 دقیقه تولید و پخش شد علاقمندان جهت دریافت فایل صوتی برنامه می‌توانند به سایت این رادیو مراجعه كنند.

دسترسی سریع
بنویس مقاومت بخوان وحدت