رهیافت شنبه الی چهارشنبه از ساعت 20:05 به مدت 55 دقیقه

مصری در گفتگو با رادیو اقتصاد عنوان كرد: بی توجهی به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اشکال جدی لایحه بودجه 1400

نماینده مردم کرمانشاه و عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: بی توجهی به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اشکالات جدی لایحه بودجه سال 1400 بود.

1399/12/04
|
07:54

«عبدالرضا مصری» در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد افزود: سازمان تامین اجتماعی سه میلیون نفر بازنشسته دارد که متاسفانه به این مهم نه در بودجه سال 1399 و نه در بودجه سال 1400 هیچ توجهی نشده است.

وی اظهارداشت: دولت 7 سال است که بدهی خود را به تامین اجتماعی پرداخت نکرده فقط امسال یک مبلغ بسیار ناچیزی از طلب این سازمان را داده است.

نماینده مردم کرمانشاه و عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه شکاف دریافتی بین بازنشستگان کشوری و لشکری با تامین اجتماعی خیلی زیاد شده و حق آنهاست که این شکاف ترمیم شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: عمده اختلاف دولت و مجلس بر سر لایحه بودجه سال 1400 دو موضوع یکی فروش روزانه 2.3 میلیون بشکه نفت و دیگری نرخ ارز بود که خوشبختانه با تمهیداتی این دو موضوع نیز برطرف شده است.

مصری در ادامه از ممنوعیت واردات خودرو به مناطق آزاد درسال آینده خبرداد.

برنامه «رهیافت» کاری از گروه کسب و کار شبکه تخصصی رادیو اقتصاد است که از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت 20:05 به مدت 55 دقیقه به تهیه کنندگی «حمیدرضا کجوری» با هدف تبیین سخنان روز رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور کارشناسان و تحلیل گران اقتصادی در قالب گفتگو محور و برنامه ترکیبی بر اساس تمامی بندهای اقتصاد مقاومتی بر روی موج اف ام ردیف 98 مگاهرتز قرار می‌گیرد و علاقمندان جهت دریافت فایل صوتی برنامه می‌توانند به سایت این رادیو مراجعه کنند.

دسترسی سریع
رهیافت