صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه الی پنج شنبه از ساعت 17:00 به مدت 90 دقیقه

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: همه باید بدانند هیچ کشور خارجی دلسوز ایران و ایرانی نبوده و نخواهد بود.

غلامرضا کاتب در گفتگو با رادیو اقتصاد ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: برای توسعه عمران و آبادانی کشور همه آحاد مردم اعم از پیر، جوان، زن و مرد باید پای کار باشند.

وی همچنین اظهارداشت: رفع مشکلات کشور مستلزم اتکا به توان داخلی و گوش به فرمان مقام عظمای ولایت است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین نعمتی که خداوند متعال در دوران پیروزی انقلاب نصیب ملت ایران کرد نعمت همدلی، وفاق، دوستی، رفاقت و یکرنگی بود.

وی افزود: انسجامی که زیر پرچم توحید و رهبری پیامبرگونه حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) در ابتدای انقلاب اسلامی شکل گرفت پیروزی این نهضت الهی را رقم زد.

کاتب بیان داشت: امام راحل در وصیت نامه سیاسی - الهی خود وحدت کلمه و توکل به خداوند متعال را به عنوان دو عامل اصلی پیروزی و همینطور رمز بقای انقلاب اسلامی معرفی می کند.

وی به رادیو اقتصاد گفت: این دو عامل باید به عنوان یادگار ماندگار در بین ملت بزرگ ایران همیشه زنده بماند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: استقلال طلبی اصلی ترین عامل دشمنی آمریکا با ایران است.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در طول چهار دهه پس از انقلاب برای ضربه زدن به انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نکرده و همواره در این مسیر ثابت قدم بوده است.

کاتب گفت: اعمال تحریم های ناجوانمردانه آمریکا علیه ایران از جمله عواملی که در طول 40 سال پس از انقلاب موجب شده اقتصاد کشور دچار آسیب شود.

وی افزود: ملت ایران طی چهار دهه اخیر حوادث ناگوار بی شمار و تلاطم های بسیاری را پشت سرگذاشته اما در برابر با تمام وجود از انقلاب، نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و دیگر ارزش های ناب اسلامی حمایت و پشتیبانی کرده است.

برنامه «نود و هشتی ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه به تهیه کنندگی «مهرگان سوادکوهی و مهدی شیار» از شنبه تا پنجشنبه ساعت 17 به مدت 85 دقیقه با هدف اطلاع رسانی درباره موضوعات اقتصادی با جلب مشارکت و تعامل مخاطبان و ارتقای فرهنگ اقتصادی با تاکید بر اقتصاد مقاومتی و ترویج سبک زندگی اسلامی - ایرانی از رادیو اقتصاد پخش و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

مرتبط با این برنامه

  • اتاق بازرگانی بزرگترین نهاد نمایندگی بخش خصوصی

  • بهترین شیوه تقویت برندهای پوشاک داخلی در مقابل برندهای پوشاک خارجی

  • مهم ترین کارکرد اتاق بازرگانی

  • کسب و کار ایرانی در برندسازی ناموفقند

  • تعاون بهترین گزینه برای اشتغال زایی

  • راهکارهای تقویت پول ملی

  • اهمیت آمادگی در برابر تحریم های اقتصادی

  • اهمیت برندسازی برای تولیدات موفق و بازاریابی

  • بازگشت به راه انقلاب کلید رفع مشکلات فعلی

  • حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن حیرت آور بود