روز از نو "شنبه الی پنج شنبه" از ساعت 06:30 به مدت 110 دقیقه

كارشناس كسب و كار: كارشناس كسب و كار استفاده از استراتژی و برنامه راهبردی را بهترین روش در كسب و كار دانست

احدی گفت: اگر بخواهیم به بازار كسب و كار ورود كنیم اول باید بدانیم با چه برنامه ها و راهبردی می خواهیم وارد شویم .

1400/12/24
|
12:44
|

به گزارش رادیو اقتصاد؛ احدی كارشناس كسب و كار مشاغل خانگی در گفت گو با برنامه روز از نو رادیو اقتصاد استفاده از استراتژی و برنامه راهبردی را بهترین روش در كسب و كار دانست و گفت: به كار بردن استراتژی و برنامه راهبردی عبارت است از برنامه‌ریزی، مانیتورینگ (پایش)، آنالیز و ارزیابی مستمر كه تماما الزاماتی كه سازمان‌ ها باید برای تحقق اهداف و مقاصدشان رعایت كنند.

وی افزود : فرادی كه دارای مهارت فنی و تخصصی هستند و بیشتر انگیزه هایی را برای كسب و كار دارند به دنبال تهیه نیاز هایی هستند كه عامه مردم در شبكه های اجتماعی به آن نیازمند هستند .

احدی گفت: از رموز موفقیت در كسب و كار رعایت كردن و داشتن سه نكته مهم است كه باید بصورت رایگان آن ها را در اختیار مشتریان قرار دهند كه عبارت است از نكته های آموزشی، كاربردی و سپس هدف گذاری در مورد اینكه مشتریان بدانند شما چه محصولی را تولید می كنید و سر در گم نباشند.

وی معتقد است: نگه داشتن دوستان و مشتری مداری بهترین روش و راهكار در كسب و كار است.

احدی كارشناس كسب و كار مشاغل خانگی در پایان خاطر نشان كرد: اگر بخواهیم به بازار كسب و كار ورود كنیم اول باید بدانیم با چه برنامه ها و استراتژی و راهبردی می خواهیم وارد شویم و مردم را از سرگردانی بیرون آوریم كه فقط یك كار را معرفی كنیم كه آن محصول معرف شما باشد.

دسترسی سریع
روز از نو