ایستگاه نود و هشت "شنبه الی چهارشنبه" از ساعت 09:05 به مدت 50 دقیقه

رادیو اقتصاد

ايستگاه نود و هشت

در برنامه "ایستگاه نود و هشت" بشنوید: لزوم استقلال مالی فرزندان

رادیو اقتصاد در برنامه "ایستگاه نود و هشت" یكشنبه 26 اردیبهشت ماه، با موضوع لزوم استقلال مالی فرزندان در خدمت شنوندگان خواهد بود.

1400/02/26
|
08:12
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، در چهان پیشرفته امروز كه مسأله پول و سرمایه توجه اكثریت مردم را به خود معطوف ساخته، نحوه انتقال تجربیات مالی و چگونگی استفاده مفید از پول، به جوانان نیز از اهمیت بسیاری برخوردار شده است.

فرزندان ما زمانی كه وارد مرحله نوجوانی و جوانی می شوند خواهان كسب استقلال و آزادی های بیشتری نسبت به گذشته هستند. اما زمانی كه مسئله پول و سرمایه به میان می آید، بسیاری از آنها علاقه چندانی به استقلال مالی از والدین خود نشان نمی دهند.در این میان كمك های بیش از اندازه مالی و دلسوزی های بی مورد والدین نیز می تواند به این مسئله دامن زده و جوانان را بیش از پیش به آنها وابسته نماید. پس اگر دوست دارید فرزندانتان از آینده روشنی در مسائل مالی و پولی برخوردار باشند، آنها را به یادگیری اصول و مفاهیم اولیه این كار ترغیب نمایید.

كارشناسان در برنامه امروز راجع به لزوم استقلال مالی فرزندان با شما شنوندگان صحبت می كنند.


برنامه "ایستگاه نود و هشت" كاری از گروه كشاورزی به تهیه كنندگی فرزانه صادقیان شنبه تا چهارشنبه ساعت 09:05 به مدت 50 دقیقه از شبكه رادیویی اقتصاد پخش می شود.

دسترسی سریع
ایستگاه نود و هشت