سایه پدر پنج شنبه از ساعت 10:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو اقتصاد

سايه پدر

پدران موفق روی آنتن رادیو اقتصاد

رادیو اقتصاد ویژه برنامه سایه پدر را به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) به روی آنتن می برد.

1402/11/04
|
19:28
|

فرزانه صادقیان تهیه كننده ویژه برنامه سایه پدر گفت: در این برنامه با دعوت از پدران موفق در عرصه های اقتصادی و كارآفرین به همراه فرزندانشان به نقش پدر در تربیت درست فرزندان وهدایت آنها در مسیر موفقیت پرداخته می شود.

وی افزود: در آیتم بابا ماشالله با حضور یكی از بازیگران در قالب پدر مجری گفتگو های طنزی برای شنوندگان تدارك دیده شده است.

وی ادامه داد: در بخش دیگری با حضور كارشناس مذهبی سیره حضرت علی (ع) در خصوص تربیت فرزندانشان مورد بررسی قرار می گیرد و در آیتم هنرمندان نیز با یك هنرمند كه به خلق آثار هنری مرتبط با مولا نقش داشته است به گفتگو خواهیم نشست.

صادقیان از مسابقه مهیج در این برنامه خبر داد و گفت: این مسابقه در 2 بخش بین پسران و پدران برگزار می شود و عمده سوالات در مورد شناخت های پدر و پسری از یكدیگر می باشد.

وی افزود: در آیتم میهمانی از 2 كارآفرین برتر به همراه فرزندانشون دعوت خواهیم كرد و روند موفقیت آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تهیه كننده ویژه برنامه سایه پدرگفت: تعامل با مخاطبان و طرح سوالات متناسب برای آنها از دیگر بخش های این برنامه است كه به قید قرعه به بهترین پاسخ ،هدایای ارزنده تقدیم خواهد شد.

وی در پایان افزود: با استفاده از موسیقی های شاد به همراه گزارش های جذاب سعی می شود فضای عیدانه مناسبی را برای شنوندگان مهیا كنیم.

ویژه برنامه سایه پدر به تهیه كنندگی فرزانه صادقیان و گویندگی ناصر خیرخواه و فاطمه نیرومند 5 بهمن ساعت 10:00 تا 12:00 به روی آنتن رادیو اقتصاد می رود.

دسترسی سریع
سایه پدر