به بركت خورشید شنبه از ساعت 10:00 به مدت 110 دقیقه

رادیو اقتصاد

به بركت خورشيد

روابط عمومی رادیو اقتصاد بررسی سیره امام رضا(ع) در "به بركت خورشید"

رادیو اقتصاد با ویژه برنامه به بركت خورشید به جمع عزاداران شهادت شمس الشموس علی بن موسی الرضا (ع) می پیوندد.

1402/06/24
|
19:37
|

پویان امینان تهیه كننده برنامه به بركت خورشید گفت: این ویژه برنامه با بررسی اندیشه های اقتصادی امام رضا (ع) راه حل های اقتصادی برای مشكلات كسب و كار و معیشت را در آموزه های رضوی و سبك زندگی امام رضا (ع) جستجو می كند.

وی ادامه داد: نگاه ویژه امام رضا (ع) به موضوع اقتصاد و روابط مالی آمیخته ای است از لزوم اخلاق، تعهد و مسئولیت پذیری در روابط اقتصادی در ابعاد اجتماعی و فردی و از این روی برنامه به بركت خورشید تلاش دارد تا از منظر اقتصاد اسلامی و در گفت و گو با كارشناسان زبده این حوزه برنامه های اقتصادی امام هشتم شیعیان را بررسی كند.

امینان ادامه داد: این برنامه شامل بخش های متنوعی چون گفت و گوی كارشناسی با صاحبنظران اقتصاد اسلامی و پخش مرثیه هایی در سوگ قبله هفتم مسلمانان جهان است. در بخش خادمان نور زندگی خادمان افتخاری بارگاه ملكوتی حضرت رضا (ع) كه خود از فعالان اقتصادی نیز هستند و تاثیر این خادمی در زندگی و كسب و كار آنان بررسی می شود.همچنین در بخشی با عنوان "در مسیر رضوان" فعالیت های جهادی برای فقرزدایی با تاسی به روش و منش امام رضا (ع) معرفی شده و با مدیران این گروه های جهادی گفت و گو خواهد شد.

وی افزود: پرهیز از اسراف، توجه به تخصص مداری، توجه با كارگران، ضرورت توجه به فقرا توسط اغنیا و سایر آموزه هایی كه در سیره حضرت رضا (ع) مطرح شده در این برنامه مورد توجه قرار می گیرد.

این برنامه بخش گزارشی نیز دارد كه با عاشقان و مشتاقان زیارت حرم امام گفت و گو كرده و دعاهای آنان را می شنود.

ویژه برنامه به بركت خورشید به تهیه كنندگی پویان امینان و با اجرای سعید بارانی روز شنبه 25 شهریور ساعت 10 صبح به مدت 110 دقیقه روی موج اف ام ردیف 98 مگاهرتز تقدیم مخاطبان رادیو اقتصاد می شود.

دسترسی سریع
به بركت خورشید