به توان ایران شنبه الی پنج شنبه از ساعت 10:00 به مدت 50 دقیقه

رادیو اقتصاد

به توان ايران

نگاهی به دستاوردهای علمی، فناوری و تحقیقانی در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی

برنامه به توان ایران، 18 بهمن ماه نگاهی به دستاوردهای علمی، فناوری و تحقیقانی در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی خواهد داشت.

1402/11/18
|
08:25
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، پیشرفت‌های كشورمان در حوزه آموزش، علم و فناوری پس از انقلاب اسلامی غیرقابل انكار است و ضدانقلاب‌ترین افراد هم بر پیشرفت ایران در حوزه علم و فناوری صحه می‌گذارند كه البته ناگزیر به این كار هستند چرا كه آمار تولید علم ایران در معتبرترین پایگاه‌های علمی دنیا نشان از رتبه بالای كشورمان در میان كشورهای جهان دارد.

در میان نهادهای علمی كه در مسیر پیشرفت كشور تاثیر بسزایی داشته‌اند نمی‌توان نام جهاد دانشگاهی را نادیده گرفت، محققان جهاد دانشگاهی همواره برای تولید علم و فناوری كوشیده‌اند و این مسأله بر كسی پوشیده نیست.


در این برنامه در خصوص محرومیت زدایی و عدالت گستری عدر استفاده از منابع مالی و طبیعی مانند گازرسانی .اشتغال زایی و اشتغال آفرینی، عدالت آموزشی. مسكن سازی و توسعه زیر ساخت‌ها و ... مطالبی عنوان می شود.

به توان ایران شنبه الی چهارشنبه ساعت 10:00 بر روی موج اف‌ام ردیف 98 مگاهرتز از شبكه رادیویی اقتصاد به روی آنتن می رود.

شبكه رادیویی اقتصاد از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیكیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radioeqtesad.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 22652525 و سامانه پیامكی 300003637 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو اقتصاد در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
به توان ایران