به توان ایران شنبه الی پنج شنبه از ساعت 10:00 به مدت 50 دقیقه

رادیو اقتصاد

به توان ايران

تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران

برنامه به توان ایران، 17 بهمن ماه با موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایرانتقدیم شنوندگان رادیو اقتصاد می گردد.

1402/11/17
|
08:15
|

به گزارش روابط عمومی رادیو اقتصاد، چهل و سه سال از پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد. این انقلاب پدیده ای الهی و مبارك بود كه در اواخر قرن بیستم، جهان را به لرزه درآورد و نور امید را در دل مسلمانان و مستضعفان عالم روشن كرد. اكنون پس از گذشت چهار دهه از عمر گران‌مایه‌ی این شجره‌ی پر امید، نیكوست به بازخوانی برخی دستاوردهای آن پرداخته شود تا برخی نینگارند كه به‌سادگی به بار نشسته و در حفظ آن كوشاتر باشند. این انقلاب عظیم، دستاوردهای فراوانی در داخل و خارج از كشور داشته و سال‌ها طول می‌كشد تا همه‌ی آثار و نتایج این پدیده‌ی الهی آشكار و مورد تحلیل قرار گیرد.

در این برنامه در خصوص محرومیت زدایی و عدالت گستری عدر استفاده از منابع مالی و طبیعی مانند گازرسانی .اشتغال زایی و اشتغال آفرینی، عدالت آموزشی. مسكن سازی و توسعه زیر ساخت‌ها و ... مطالبی عنوان می شود.

به توان ایران شنبه الی چهارشنبه ساعت 10:00 بر روی موج اف‌ام ردیف 98 مگاهرتز از شبكه رادیویی اقتصاد به روی آنتن می رود.

شبكه رادیویی اقتصاد از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیكیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radioeqtesad.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 22652525 و سامانه پیامكی 300003637 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو اقتصاد در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
به توان ایران