راه مولا شنبه از ساعت 10:00 به مدت 115 دقیقه

رادیو اقتصاد

راه مولا

روابط عمومی رادیو اقتصاد كسب و كار حلال در راه مولا

رادیو اقتصاد به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) ویژه برنامه راه مولا را به روی آنتن می برد.

1401/11/14
|
12:22
|

محمدرضا سعیدی مدیر گروه صنعت و بازرگانی رادیو اقتصاد گفت: مهم ترین محور ویژه برنامه راه مولا نقش پدر در كسب روزی حلال برای خانواده می باشد.

وی افزود: حق متقابل پدر و فرزند در زندگی از دیگر محورهای این برنامه است كه با حضور كارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد.

محمدرضا سعیدی ادامه داد: در این برنامه به كارشناسی حجت الاسلام احمد صادقی صفات و ویژگی های بارز حضرت علی (ع) و سیره اقتصادی ایشان در اقتصاد و جامعه مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: در آیتم گزارش مردمی، میراث معنوی پدران برای فرزندان و اهدای هدایای معنوی فرزندان برای پدران مورد گفتگو با مخاطبان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به آیتم كسب و كار پدرانه توضیح داد: برخی از مشاغل به صورت موروثی چند نسل در خانواده ها ادامه دارد و ما در گفتگو با نسل های مختلف این مشاغل، تاریخچه آن شغل و میزان رشد و ابتكارات بعمل آمده توسط نسل های بعدی را بازگو خواهیم كرد.

مدیر گروه صنعت و بازرگانی انعكاس پویش به عشق علی را از دیگر بخش های این برنامه دانست و افزود: در گفتگو با مسئولان این پویش كه به منظور آزادسازی پدران زندانی جرایم غیر عمد هست، اقدامات صورت گرفته و برنامه های آتی این پویش انعكاس داده می شود.

برنامه "راه مولا" به تهیه كنندگی حمیده رضا سلطانی و گویندگی علیرضا بختیاری و معصومه سادات سید علوی 15 بهمن سادات 10:00 به مدت 115 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

دسترسی سریع
راه مولا