سفره شب چله چهارشنبه از ساعت 21:05 به مدت 175 دقیقه

رادیو اقتصاد

سفره شب چله

در رادیو اقتصاد بشنوید: سفره شب چله را روی موج رادیو اقتصاد پهن می كنیم

لیلا امید یگانه تهیه كننده برنامه سفره شب چله گفت: امسال با اخبار خوب حال مردم را در سفره شب چله خوب می كنیم.

1401/09/30
|
11:17
|

وی افزود: سفره امسال ما كمی متفاوت تر از سال های گذشته تدارك دیده شده است و در نظر داریم با حضور میهمانان برنامه، اخبار خوب دستاوردهای ها را اعلام كنیم و سفره دل مخاطبان را رنگین تر كنیم.

وی از حافظ خوانی استاد امیر نوری در این برنامه خبر داد و گفت: مخاطبانی كه علاقه به فال حافظ دارند می توانند همراه با استاد امیر نوری گوینده پرتوان رادیو تفالی بر دیوان حافظ بزنند.

وی با اشاره به آیتم "چله در اقوام" گفت: ما در این برنامه میهمان 4 قوم مختلف كشور هستیم و با آداب و رسوم آنها در بلندترین شب آشنا می شویم.

یگانه افزود: 3 تن از وزرا در این برنامه حضور خواهند داشت و اخبار خوب وزارتخانه مطبوع را به سمع شنوندگان خواهند رساند.

وی ادامه داد: یكی از میهمانان این برنامه كودكی به نام آرمان است كه با دستاوردهای ژن درمانی دانشمندان از بیماری سرطان نجات یافته است و از خاطرات خود و حس خوبی كه در زندگی پیدا كرده است برای شنودندگان توضیح خواهد داد.

تهیه كننده برنامه گفت: یكی از آیتم های جذاب برنامه نوازندگی و خوانندگی هنرمندان در استودیو است كه به صورت زنده اجرا خواهد شد.

وی افزود: یكی از رسوم زیبای این شب رصد ستارگان است كه ما با دعوت از مسئولان رصدخانه ملی ایران در خصوص وضعیت نجوم در ایران و اولین تلسكوپ رنگی اختراع كشور سخن خواهیم گفت.

وی تعامل با شنوندگان را از اركان اصلی این برنامه دانست و گفت: ما از شنوندگان می خواهیم خاطره انگیزترین یلدای خود را برای ما بازگو كنند و به بهترین خاطره هدیه اهداء خواهد شد.

یگانه در پایان افزود: از دیگر آیتم های برنامه شاهنامه خوانی است كه مورد استقبال شنوندگان قرار خواهد گرفت.
"سفره شب چله" چهارشنبه 30 آذر ساعت :0021 تا 23:55 با تهیه كنندگی لیلا امیدیگانه و اجرای فاطمه نیرومند و محمد نظری و بازیگری علیرضا تابان تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
سفره شب چله