ایران جان جمعه از ساعت 10:00 به مدت 145 دقیقه

رادیو اقتصاد

ايران جان

در رادیو اقتصاد بشنوید: سیاهه آمریكا علیه اقتصاد ایران گشوده می شود

رادیو اقتصاد ویژه برنامه "برای ایران" را به مناسبت روز 13 آبان تهیه و تدارك دیده است.

1401/08/12
|
13:18
|

نازنین كتابچی تهیه كننده این ویژه برنامه گفت: مهمترین محوری كه ما در این برنامه مدنظر داریم بحث كاپیتولاسیون و واكاوی سیاست های خصمانه آمریكا بر علیه ایران است كه در سالهای اخیر با تحریم های اقتصادی، دارویی، علمی و غذایی سعی بر ضعیف كردن كشور دارد.

وی ادامه داد: این برنامه از آیتم های مختلفی تشكیل شده و اطلاع رسانی جامعی از حضور دانش آموزان و مردم در راهپیمایی 13 آبان و نیز تمایلات آنها به استقلال همه جانبه و مخالفت با استكبار جهانی خواهیم داشت.

كتابچی افزود: در آیتم برای آزادی مخاطبان را با مفهموم استقلال اقتصادی و استقلال سیاسی و آزادی واقعی آشنا خواهیم كرد و آیتم دستهای آلوده نیز به مروری بر اقدامات و دشمنی های آمریكا در سالهای گذشته می پردازد.

وی یكی از بخش های مورد توجه برنامه را آیتم "من یك دهه هشتادی ام" اعلام كرد و توضیح داد: آگاهی و بصیرت این نسل از جامعه با ویژگی های یك كشور استثمار شده بسیار حائز اهمیت است كه ما سعی داریم در این آیتم به درستی این مورد را برای آنها تبیین كنیم.

تهیه كننده برنامه از ارتباط این برنامه با گزارشگران سایر استان ها و انعكاس مراسم 13 آبان در سراسر كشور خبر داد.

ویژه برنامه "برای ایران" به تهیه كنندگی نازنین كتابچی و گویندگی ناصر خیرخواه و معصومه سیدعلوی 13 آبان از ساعت 10 تا 12:30 بصورت زنده از رادیو اقتصاد پخش می شود.

دسترسی سریع
ایران جان