روز بیداری جمعه از ساعت 09:05 به مدت 140 دقیقه

رادیو اقتصاد

روز بيداري

محمدجواد ایروانی: عادی سازی روابط اقتصادی رژیم صهیونیستی با برخی از كشورها انتفاضه جدید را رقم زد

محمد جواد ایراوانی گفت: محور مقاومت با هدایت مقام معظم رهبری نسبت به عادی سازی روابط كشورهای كوچك عربی و رژیم صهیونیستی واكنش نشان داد و این طرح را با شكست روبرو كرد.

1401/02/09
|
16:10
|

به گزارش رادیو اقتصاد محمدجواد ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با برنامه روز بیدای گفت: در دوره ریاست جمهوری ترامپ طرح عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی از كشورهای عربی تحت عنوان طرح آبراهام در دستور كار قرار گرفت كه این طرح به دلیل عدم همراهی مردمان با دولتهای یاد شده و واكنش شدید مبارزان فلسطینی با شكست مواجه شد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی از همان روزهای ابتدای اشغال سرزمین فلسطین سودای دستیابی بر ذخائر غنی منطقه و خاور میانه را در سر می پروراند و به همین دلیل به جای جانمایی در كشورهایی مثل آرژانتین خاورمیانه را برای اسكان خود انتخاب كرد.

ایروانی ادامه داد: افكار عمومی مانند 70 سال پیش به اشغالگری رژیم صهیونیستی بی توجه نخواهد ماند و با زیاده خواهی آن مبارزه می كند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی با كشیدن دیوار بین مردم خود و مردم فلسطین در نظر داشت جداسازی امنیتی را برای ملت خود برقرار نماید و ما شاهد بودیم در تمام مرزها و سراسر كشور اشغالی و حتی در تلاویو عملیات ضد اسرائیلی صورت گرفت و منجر به هلاكت اشغالگران شد.

عضو مجمع تشخیص نظام یادآور شد: عملیات ضد اسرائیلی در بسیاری از كشورها آغاز شده و دیروز رئیس مقاومت یمن اعلام كرد نابودی اسرائیل برای ما كاری بسیار ساده است و قادر خواهیم بود با موشك های خود تلاویو را مورد اصابت قرار دهیم.

وی خاطر نشان كرد: رژیم صهیونیستی هیچگاه موفق به عادی سازی روابط با مردم منطقه و كشورهای عربی نخواهد شد چرا كه ایجاد روابط اقتصادی بر پایه آرامش و امنیت است و مردم منطقه این اجازه را به آنان نخواهند داد.

دسترسی سریع
روز بیداری