روز بیداری جمعه از ساعت 09:05 به مدت 140 دقیقه

رادیو اقتصاد

روز بيداري

سردار رمضان شریف: مبارزات فلسینی ها با رژیم صهیونیستی دیگر محدود به باریك غزه نیست

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مبارزات مردم فلسطین با رژیم اشغالگر صهیونیستی تا در سراسر كشور اشغال شده گسترش یافته و دیگر محدود به باریك غزه نیست.

1401/02/09
|
14:54
|

به گزارش رادیو اقتصاد سردار رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گفتگو با ویژه برنامه روز بیداری گفت: مهم ترین شعار رژیم صهیونیستی ایجاد برقراری امنیت برای مردم خود بود كه در هفته های اخیر و با تلفات نیروی های این رژیم توسط مبارزان فلسطینی، مشخص شد كه این شعار با شكست روبرو شده است.

وی ادامه داد: رژیم غاصب صهیونیستی مدعی بود كه شكست ناپذیرترین ارتش را در خاورمیانه و منطقه تشكیل داده كه با آخرین رویارویی با مبارزان فلسطینی مشخص شد این ادعا زیر سئوال رفته است.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: مردم فلسطین در گذشته با سنگ و ابزارهای ابتدایی به مبارزه با صهیونیست ها می رفتند ولی اكنون هرچند كه تجهیزاتشان قابل مقایسه با آنان نیست ولی به فضل الهی در عملیات شمشیر نشان دادند كه دیگر دست خالی نیستند.

وی افزود: مردم ایران و سایر مردم در سراسر جهان اجازه نخواهند داد سرزمین غصب شده فلسطینیان در طول تاریخ فراموش شود و در اخیتار متجاوزان صهیونیستی قرار گیرد.

سردار رمضان شریف ادامه داد: صهیونیست ها در طول سال های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی همواره پیروز میدان بودند ولی با همت و حمایت معنوی و مادی جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین در 43 سال گذشته دیگر از آن پیروزی ها خبری نیست.

دسترسی سریع
روز بیداری