روز سرنوشت یكشنبه از ساعت 10:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو اقتصاد

روز سرنوشت

سردار محمدرضا نقدی: معاون هماهنگ‌كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز 12 فروردین را یكی از بزرگترین روزهای مبارك در اسلام دانست

سردار نقدی گفت: 12 فروردین یكی از بزرگترین روزهایی است كه با داشتن حاكمیت اسلام در زیر پرچم حكم خدا درآئیم.

1401/01/13
|
13:59
|

به گزارش رادیو اقتصاد محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با ویژه برنامه روز سرنوشت رادیو اقتصاد. روز 12 فروردین را یكی از بزرگترین روزهای مبارك در اسلام دانست و افزود: ملت ایران قرن ها حاكمیت طاغوت چند هزار ساله داشته اند و خدا این نعمت را به مردم ایران عطا كرده است تا ما حاكمیت اسلام را داشته باشیم.

وی افزود: این روز غیر قابل توصیف است و پایگاهی درست شد تا همه مظلومان جهان در برابر ظالمان دنیا بایستند و این عید را در عیدی بزرگ پاس بداریم و قدر این روز و سنت را بدانیم.

او گفت: مشكلات و موانع در رسیدن به اهداف بزرگ كم نیست و ملت ایران در طول 8 سال دفاع مقدس تحمل كرده است و این مشكلات فعلی در برای مشكلات قبلی ناچیز است
و امیدواریم تا راه شهید بزرگوارمان حاج قاسم سلیمانی كه همان آزادی قدس شریف است به سرانجام برسد.

وی با اشاره به شعر زیبا در فرمایشات رهبر كبیر انقلاب گفت : این عید سعید عیدِ حزبُ‌ الله است دشمن ز شكستِ خویشتن آگاه است چون پرچم جُمهوری‌ اسلامی‌ ما جاوید به اعظم الله است.

سردار نقدی افزود: ج.ا.ا.ایران حرم است این حرم عینی و واقعی است كه در جامعه و در میدان زندگی است و حرم اهل بیت حرم نمادین است و دو اصل است یكی حرم نمادین و دیگری عینی كه فعلیت و عینیت پیدا می كند افكار همان حرم نمادین است.

محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌كننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان خاطر نشان كرد: وظیفه مسئولان ما بسیار خطیر است و حالا كه مسئولیت گرفته اند نباید به خاطر موقعیت رسانه ای خودشان در برابر خدمت به مردم عقب نشینی كنند ما هزاران شهید دادیم و در این انقلاب مادرانی داریم كه 5 شهید داده اند .پس باید برای خدمت صادقانه كمی هم آبرو بزاریم.

دسترسی سریع
روز سرنوشت