آزاد راه انتخاب پنجشنبه از ساعت 19:05 به مدت 110 دقیقه

رادیو اقتصاد

آزاد راه انتخاب

در برنامه "آزاد راه انتخاب" بشنوید: اهمیت انتخاب اصلح در "آزاد راه انتخاب"

رادیو اقتصاد در ویژه برنامه "آزاد راه انتخاب" كه بمناسبت انتخابات1400 تهیه و تدارك دیده شده است با شما شنوندگان از اهمیت انتخاب اصلح سخن می گوید.

1400/03/26
|
17:44
|

به گزارش روابط عمومی اقتصاد؛ امروزه انتخابات به عنوان یكی از مهمترین جلوه های زندگی سیاسی عصر حاضر جلوه گر شده است. به عبارتی انتخابات به عنوان مهمترین جلوه مشاركت سیاسی كه خود ضامن بقا واستمرار توسعه سیاسی است مطرح بوده و اخیرا به عنوان یكی از رشته های بنیانی علم سیاست جای خود را در حوزه جامعه شناسی سیاسی باز كرده است. امروزه مشاركت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین ومتداول ترین نوع مشاركت سیاسی است. اهمیت انتخابات ازلحاظ سیاسی در آن است كه فرد به عنوان شهروند ضمن رای دادن در واقع سرنوشت خود و جامعه را رقم می زند. مردم با رای دادن وبرگزیدن نمایندگان خود در اداره امور سیاسی جامعه مشاركت می كنند.

در بخشی از برنامه در خدمت دكتر مرندی خواهیم بود و در مورد اهمیت حضور در انتخابات صحبت می كنیم.

در آیتم های اینجا ایران است از توانمندی های داخلی می شنویم، رای من حق من در مورد حق رای دهی در كشورهای مختلف و سابقه آن می باشد، در رای می دهم از دلایل و اهمیت شركت در انتخابات می شنویم و هنگامه بیداری در خصوص دلایل هراس آمریكا می باشد.

در قسمتی از برنامه با مسابقه پیامكی با عنوان من می آیم چون ... دلایل شركت شما شنوندگان را در انتخابات1400 جویا می شویم.

"آزاد راه انتخاب" كاری از گروه صنعت و بازرگانی و به تهیه كنندگی نازنین كتابچی پنج شنبه 27 خرداد ماه ساعت 19:05 از شبكه رادیویی اقتصاد به روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
آزاد راه انتخاب