مدیر عامل كارخانه آب معدنی سی سخت: بازگشت كارخانه آب معدنی سی سخت به چرخه تولید پس از 7 سال

با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام، كارخانه آب معدنی چویل دنا در سی سخت پس از 7 سال بلاتكلیفی و خاك خوردن به چرخه تولید بازگشت.

1400/08/13
|
11:08

مدیر عامل كارخانه آب معدنی سی سخت گفت: این كارخانه 7 سال پیش به علت كمبود سرمایه در گردش و برخی مشكلات مالی دیگر تعطیل و غیر فعال شد.

زابلی با بیان اینكه با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام 30 میلیارد ریال به این كارخانه اختصاص داده شده اعلام كرد: كارخانه چویل دنا دارای سه خط تولید و ظرفیت سه شیفت تولید در روز را دارد كه با اختصاص این مبلغ یك شیفت آن فعال شده است.

زابلی گفت: برای راه اندازی شیفت دوم كارخانه آب معدنی چویل دنا به 30 میلیارد ریال دیگر برای تامین سرمایه درگردش نیاز است كه با راه اندازی هر شیفت بیش از 60 نفر مستفیم و غیر مستقیم فرصت شغلی فراهم می شود.

زابلی به میزان تولید روزانه این كارخانه هم اشاره و اضافه كرد: در یك شیفت تولید این كارخانه هر ساعت 5 هزار بطری و در یك روز 40 هزار بطری آب معدنی با كیفیت تولید می‌شود كه علاوه بر تامین نیاز استان به استان‌های همجوار نیز ارسال می‌شود.

مدیر عامل كارخانه آب معدنی سی سخت با بیان اینكه صادرات محصولات این كارخانه با جذب سرمایه گذار در حال پیگیری است گفت: این كارخانه مربوط به یك تعاونی با 5 هزار و 40 نفر عضو در شهر سی سخت است كه راه اندازی دوباره آن باعث امیدواری و دلگرمی اعضاء این تعاونی شده است.

دسترسی سریع