صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

یک تولید کننده تجهیزات شهر بازی گفت: تقویت هر صنعتی مستلزم تقویت بازار هدف است.

به گزارش خبرگزاری آریا، فرشاد سلگی در برنامه «کالای ایرانی» رادیو اقتصاد افزود: برای نمونه بازار هدف محصولات و تجهیزات شهربازی خود شهربازی ها هستند بنابراین اگر شهربازی دار تقویت و مورد حمایت قرار گیرد بازار فروش داخلی برمدار رونق و به تبع محصولات با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا در داخل بصورت انبوه تولید و به مصرف کنندگان عرضه خواهد شد.

وی همچنین اظهارداشت: تولید انبوه و در ابعاد گسترده تولید را اقتصادی و هزینه‌ها را به شدت کاهش می دهد.

این فعال در حوزه صنعت تولید تجهیزات شهربازی گفت: صنعت مزبور در ایران یک صنعت جدیدی نیست بلکه از یک قدمت 50 ساله در کشور برخوردار است.

وی افزود: خوشبختانه روند تولید تجهیزات شهربازی در کشور بصورت علمی و تخصصی از سال 1389 تحت نظر شرکت های بازرسی وابسته به سازمان استاندارد ملی ایران دنبال می شود.

سلگی در ادامه ضمن اشاره به این جمله که در حال حاضر فعالان صنعت شهربازی فاقد اتحادیه هستندبر ضرورت ایجاد اتحادیه صنفی بصورت قانونی در حوزه صنعت شهربازی با حمایت دولت در کشور تاکید کرد.

وی تصریح کرد: لازم به یادآوریست انجمن صنفی شهر بازی داران ایران هشت سال پیش در کشور تشکیل و توانسته در این مدت خدمات ارزنده ای به فعالان حوزه مدنظر ارائه دهد.

این فعال در حوزه صنعت تولید تجهیزات شهربازی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هم اکنون دستگاه و تجهیزات شهر بازی در ایران با کنترل و نظارت کافی و در عین حال با کیفیت بسیار بالا تولید، نصب و راه اندازی می شود.

وی افزود: ایران از لحاظ توان، قدرت و دانش جهت تولید دستگاه های مورد نیاز شهر بازی های رو بازار مشکل خاصی ندارد.

سلگی اضافه کرد: در حال حاضر بستر و زیر ساخت های لازم جهت تولید وسائل شهر بازی با کیفیت بالا به لحاظ دانشی، فنی، سرمایه، تخصص و غیره در کشور وجود دارد از اینرو برای شکوفایی بیشتر در این حوزه ضرورت ایجاب می کند دولتمردان دست صنعتگران را به گرمی بفشارند و از آنان به معنای واقعی حمایت کنند.

وی اذعان داشت: حجم انباشت نقدینگی در جامعه بسیار بالاست اگر این میزان نقدینگی به سمت و سوی بخش ها مولد هدایت شودبه یقین تحول شگرفی در بخش های مختلف اقتصادی مملکت از قبیل تولید، اشتغال، صادرات، سرمایه گذاری، کارآفرینی و غیره ایجاد خواهد کرد.

این فعال در حوزه صنعت تولید تجهیزات شهربازی در ادامه یادآورشد: توجیه اقتصادی برای بنگاه های تولیدی بسیار واجد اهمیت است چرا که این مهم در بحث توسعه سرمایه گذاری، ارتقای کیفیت کالاها، رونق صادرات، رقابت پذیری در بازار و بازدهی سرمایه بسیار اثرگذار است.

مرتبط با این خبر

  • صادرات برق با اولویت داخلی

  • تقاضای کاذب پریفرم کاهش یافت

  • اجرای تیر الکترونیک برای نخستین بار در ایران

  • میزان تاثیر سطح مالی خانواده ها در ازدواج

  • استراتژی های ورود به بازار

  • انواع هوش و کاربرد های آن

  • واکاوی نوع مواجهه و تعامل ایران با کشورهای حوزه‌ی منطقه‌ی چشم انداز در مسیر تحقق اهداف سند 1404

  • راهکارهایی جهت کاهش هزینه های سفر

  • بررسی طنز هزل و هجو در اشعار کار

  • فرهنگ غذایی استان آذربایجان شرقی (قسمت دوم)