چگونگی رسیدن به خودکفایی در دوران دفاع مقدس

شناسه : 36848519
بازگشت

به گزارش رادیو اقتصاد؛ مهندس محمدرضا شفیعی نیا، کارشناس برنامه ریزی و اقتصاد کشاورزی و مسئول خود کفایی اقتصاد جنگ در برنامه فردا در خصوص چگونگی رسیدن به خودکفایی در دوران دفاع مقدس مطالبی را بیان خواهد کرد.

از دیگر موضوعات در این برنامه می توان به وضعیت اقتصاد در حوزه غذا در زمان جنگ، اصلاح الگوی مصرف و استفاده درست از منابع، فرهنگ مصرف و درست مصرف کردن، چگونگی تولید و درآمدزایی در زمان جنگ و تامین بخشی از هزینه های جنگ و ... اشاره کرد.

برنامه "ما می توانیم" کاری از گروه اقتصاد و جامعه به تهیه کنندگی غلامرضا عزتی و گویندگی نسیم خواجه نوری جمعه ساعت 20:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود. 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


  

تازه‌ترین مطالب

محمد مروج حسینی عنوان کرد:
تبلیغات در و دیوار شهر در قبضه برندهای خارجی
رئیس انجمن صنایع نساجی ایران گفت: متاسفانه در و دیوار شهرهای کشور به ویژه تهران پر از برندهای مشهور پوشاک خارجی است که هیچ سنخیتی با سیاست‌های حمایتی از تولیدات داخلی ندارد.
محمد کشتی آرای پیشنهاد کرد:
ایجاد برج طلا در شهرها بجای شهرک صنعتی
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر تهران و ایران گفت: ایجاد برج طلا و جواهر در شهرها بجای شهرک صنعتی با هدف تمرکز بیشتر برای معاملات عمده، صادراتی و جهانی در کشور تاکید کرد.
برنامه "روستای ما" ؛
پرورش ماهی در روستا
رادیو اقتصاد در برنامه "روستای ما" یکشنبه 8 اسفند ماه، به موضوع پرورش ماهی در روستا می پردازد.
برنامه "نود و هشتی ها" ؛
میزان تناسب کارمزد بانکی با خدمات ارائه شده
رادیو اقتصاد در برنامه "نود و هشتی ها" یکشنبه 8 اسفند ماه، به سراغ میزان تناسب کارمزد بانکی با خدمات ارائه شده خواهد رفت.
برنامه "ارمغان طبیعت" ؛
تامین خوراک طیور و انواع آن
رادیو اقتصاد در برنامه "ارمغان طبیعت" یکشنبه 8 اسفند ماه، به مبحث تامین خوراک طیور و انواع آن می پردازد.