نحوه درآمدزایی از نفت و فرآورده های نفتی در برنامه ششم توسعه

شناسه : 36847828
بازگشت

به گزارش رادیو اقتصاد؛ حامد رفیعی، کارشناس انرژی، علی گل مرادی، عضو کمیسیون انرژی به همراه پیام پرندا، مشاور بین الملل اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی در برنامه فردا در خصوص نحوه درآمدزایی از نفت و فرآورده های نفتی در برنامه ششم توسعه و آثار آن و کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی گفتگو می کنند.

برنامه ششم و مصوبات درآمدزایی از صادرات نفت، برنامه ششم و درآمد حاصل از فروش نفت به پالایشگاه ها و مصوبات برنامه ششم در کسب درآمد از نفت به کدامیک از خام فروشی یا صادرات فرآورده ها دامن می زند و ... از دیگر موضوعاتی هستند که در برنامه مطرح خواهند شد.

برنامه "بهارستان" کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی مهرگان سوادکوهی جمعه ساعت 15:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


  

تازه‌ترین مطالب

محمد مروج حسینی عنوان کرد:
تبلیغات در و دیوار شهر در قبضه برندهای خارجی
رئیس انجمن صنایع نساجی ایران گفت: متاسفانه در و دیوار شهرهای کشور به ویژه تهران پر از برندهای مشهور پوشاک خارجی است که هیچ سنخیتی با سیاست‌های حمایتی از تولیدات داخلی ندارد.
محمد کشتی آرای پیشنهاد کرد:
ایجاد برج طلا در شهرها بجای شهرک صنعتی
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر تهران و ایران گفت: ایجاد برج طلا و جواهر در شهرها بجای شهرک صنعتی با هدف تمرکز بیشتر برای معاملات عمده، صادراتی و جهانی در کشور تاکید کرد.
برنامه "روستای ما" ؛
پرورش ماهی در روستا
رادیو اقتصاد در برنامه "روستای ما" یکشنبه 8 اسفند ماه، به موضوع پرورش ماهی در روستا می پردازد.
برنامه "نود و هشتی ها" ؛
میزان تناسب کارمزد بانکی با خدمات ارائه شده
رادیو اقتصاد در برنامه "نود و هشتی ها" یکشنبه 8 اسفند ماه، به سراغ میزان تناسب کارمزد بانکی با خدمات ارائه شده خواهد رفت.
برنامه "ارمغان طبیعت" ؛
تامین خوراک طیور و انواع آن
رادیو اقتصاد در برنامه "ارمغان طبیعت" یکشنبه 8 اسفند ماه، به مبحث تامین خوراک طیور و انواع آن می پردازد.