بررسی ویژگی های هدفگذاری در کسب و کار

شناسه : 36757883
بازگشت

به گزارش رادیو اقتصاد؛ مهندس رزمگیر، کارشناس کسب و کار در برنامه فردا به ویژگی های هدفگذاری در کسب و کار صحبت خواهد کرد.

تعریف اهداف کوتاه  مدت بلند مدت و میان مدت در کسب و کار ، شناخت توانایی اجرایی کردن اهداف در افراد، توجه به توانمندی ها در هدفگذاری ها و مسیر حرکت  و ... از دیگر موضوعاتی هستند که در برنامه مطرح خواهند شد.

همچنین در بخش هایی از برنامه به بحث شخصیت، مبارزات و تلاش هشت ساله آیت الله هاشمی رفسنجانی (رحمة الله علیه) در دوران ریاست جمهوری (پیشرفت ها و سازندگی ها) پرداخته خواهد شد.

برنامه "روز از نو" با هدف تنوع اطلاع رسانی و نشاط همگانی، کاری از گروه کشاورزی، به تهیه کنندگی لیلا امید یگانه شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:30 به مدت 85 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود. 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


  

تازه‌ترین مطالب

محمد مروج حسینی عنوان کرد:
تبلیغات در و دیوار شهر در قبضه برندهای خارجی
رئیس انجمن صنایع نساجی ایران گفت: متاسفانه در و دیوار شهرهای کشور به ویژه تهران پر از برندهای مشهور پوشاک خارجی است که هیچ سنخیتی با سیاست‌های حمایتی از تولیدات داخلی ندارد.
محمد کشتی آرای پیشنهاد کرد:
ایجاد برج طلا در شهرها بجای شهرک صنعتی
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر تهران و ایران گفت: ایجاد برج طلا و جواهر در شهرها بجای شهرک صنعتی با هدف تمرکز بیشتر برای معاملات عمده، صادراتی و جهانی در کشور تاکید کرد.
برنامه "روستای ما" ؛
پرورش ماهی در روستا
رادیو اقتصاد در برنامه "روستای ما" یکشنبه 8 اسفند ماه، به موضوع پرورش ماهی در روستا می پردازد.
برنامه "نود و هشتی ها" ؛
میزان تناسب کارمزد بانکی با خدمات ارائه شده
رادیو اقتصاد در برنامه "نود و هشتی ها" یکشنبه 8 اسفند ماه، به سراغ میزان تناسب کارمزد بانکی با خدمات ارائه شده خواهد رفت.
برنامه "ارمغان طبیعت" ؛
تامین خوراک طیور و انواع آن
رادیو اقتصاد در برنامه "ارمغان طبیعت" یکشنبه 8 اسفند ماه، به مبحث تامین خوراک طیور و انواع آن می پردازد.