بازنشستگان فولاد حقوق معوق ندارند

شناسه : 36832735
بازگشت

«اکبر نوروزی» در مصاحبه با رادیو اقتصاد در خصوص آخرین وضعیت پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد افزود: امسال صندوق مشکلی از بابت پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد نداشته چرا که از محل بودجه سال جاری یک هزار و 800 میلیارد تومان از سوی دولت به پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد اختصاص یافته که هر ماه به صورت منظم این بودجه اختصاص می‌یابد.

وی همچنین با اشاره به این جمله که صندوق بازنشستگی فولاد ایران ۸۵ هزار نفر مستمری‌بگیر دارد، اظهارداشت: در حال حاضر بازنشستگان عضو صندوق مزبور معوقه حقوق جاری ندارند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد درپاسخ به این پرسش که مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد چه زمانی بصورت ریشه‌ای رفع خواهد شد، گفت: در حال حاضر به جهت رفع مشکلات این صندوق دو پیشنهاد در کمیسیون تلفیق برنامه پنج ساله ششم توسعه مطرح است.

وی افزود: انتقال صندوق بازنشستگی فولاد به صندوق های بزرگترکشوری مثل تامین اجتماعی و پرداخت مطالبات صندوق بازنشستگی فولاد به وسیله دولت از جمله این پیشنهادات است.

نوروزی تصریح کرد: دولت در برنامه ششم توسعه اگر مطالبات صندوق بازنشستگی فولاد ایران را پرداخت کند این صندوق منابع لازم را برای سرمایه‌گذاری و کسب سود لازم بدست خواهدآورد.

وی همچنین بیان داشت: در حال حاضر مطالبات صندوق بازنشستگی فولاد ایران از دولت بیش از 25 هزار میلیارد تومان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد یادآورشد: بازنشستگان این صندوق در سخت ترین و بدترین شرایط در معادن ذغال سنگ و فولاد برای اعتلای نظام اسلامی تلاش و کوشش کرده اند از اینرو می طلبد مسئولان برای رفع مشکلات آنان تصمیم عقلایی و منطقی اتخاذ کنند.

برنامه «روز از نو» کاری از شبکه تخصصی رادیویی اقتصاد است که از شنبه تا پنجشنبه هر روز راس ساعت 6.30 به مدت 85 دقیقه بر روی موج اف ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


  

تازه‌ترین مطالب

احمدعلی سیروس:
ثبت سند خودرو فقط در دفاتر اسناد رسمی
مشاور کانون سردفتران ایران بر ضرورت ثبت سند خودرو تنها در دفاتر اسناد رسمی تاکید کرد.
برنامه "نود و هشتی ها" ؛
تاثیر کاهش تفریح در اقتصاد خانواده
رادیو اقتصاد در برنامه "نود و هشتی ها" سه شنبه 5 بهمن ماه، به موضوع تاثیر کاهش تفریح در اقتصاد خانواده خواهد می پردازد.
برنامه "از حرف تا عمل" ؛
صادرات خدمات فنی مهندسی صنعت برق
رادیو اقتصاد در برنامه "از حرف تا عمل" سه شنبه 5 بهمن ماه، به موضوع مشکلات صادرات خدمات فنی مهندسی صنعت برق خواهد پرداخت.
برنامه "ارمغان طبیعت" ؛
جایگاه ایران در پرورش صنعتی ماهیان خاویاری
رادیو اقتصاد در برنامه "ارمغان طبیت" سه شنبه 5 بهمن ماه، جایگاه ایران در پرورش صنعتی ماهیان خاویاری را بررسی می کند.
خطیبی تاکید کرد:
کاهش تولید نفت؛ نوید بخش قیمت گذاری مناسب در آینده!
خطیبی، کارشناس حوزه انرژی در گفت وگو با مجله خبری تحلیلی "روی خط اقتصاد" درباره تعیین قیمت نفت در سال 2017 میلادی اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل اخیر اوپک تولید 1 تا 1.5 میلیون بشکه نفت کاهش یافته که نوید بخش تعیین قیمت مناسب در آینده است.