بازنشستگان فولاد حقوق معوق ندارند

شناسه : 36832735
بازگشت

«اکبر نوروزی» در مصاحبه با رادیو اقتصاد در خصوص آخرین وضعیت پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد افزود: امسال صندوق مشکلی از بابت پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد نداشته چرا که از محل بودجه سال جاری یک هزار و 800 میلیارد تومان از سوی دولت به پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد اختصاص یافته که هر ماه به صورت منظم این بودجه اختصاص می‌یابد.

وی همچنین با اشاره به این جمله که صندوق بازنشستگی فولاد ایران ۸۵ هزار نفر مستمری‌بگیر دارد، اظهارداشت: در حال حاضر بازنشستگان عضو صندوق مزبور معوقه حقوق جاری ندارند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد درپاسخ به این پرسش که مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد چه زمانی بصورت ریشه‌ای رفع خواهد شد، گفت: در حال حاضر به جهت رفع مشکلات این صندوق دو پیشنهاد در کمیسیون تلفیق برنامه پنج ساله ششم توسعه مطرح است.

وی افزود: انتقال صندوق بازنشستگی فولاد به صندوق های بزرگترکشوری مثل تامین اجتماعی و پرداخت مطالبات صندوق بازنشستگی فولاد به وسیله دولت از جمله این پیشنهادات است.

نوروزی تصریح کرد: دولت در برنامه ششم توسعه اگر مطالبات صندوق بازنشستگی فولاد ایران را پرداخت کند این صندوق منابع لازم را برای سرمایه‌گذاری و کسب سود لازم بدست خواهدآورد.

وی همچنین بیان داشت: در حال حاضر مطالبات صندوق بازنشستگی فولاد ایران از دولت بیش از 25 هزار میلیارد تومان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد یادآورشد: بازنشستگان این صندوق در سخت ترین و بدترین شرایط در معادن ذغال سنگ و فولاد برای اعتلای نظام اسلامی تلاش و کوشش کرده اند از اینرو می طلبد مسئولان برای رفع مشکلات آنان تصمیم عقلایی و منطقی اتخاذ کنند.

برنامه «روز از نو» کاری از شبکه تخصصی رادیویی اقتصاد است که از شنبه تا پنجشنبه هر روز راس ساعت 6.30 به مدت 85 دقیقه بر روی موج اف ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت این رادیو مراجعه کنند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


  

تازه‌ترین مطالب

محمد مروج حسینی عنوان کرد:
تبلیغات در و دیوار شهر در قبضه برندهای خارجی
رئیس انجمن صنایع نساجی ایران گفت: متاسفانه در و دیوار شهرهای کشور به ویژه تهران پر از برندهای مشهور پوشاک خارجی است که هیچ سنخیتی با سیاست‌های حمایتی از تولیدات داخلی ندارد.
محمد کشتی آرای پیشنهاد کرد:
ایجاد برج طلا در شهرها بجای شهرک صنعتی
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر تهران و ایران گفت: ایجاد برج طلا و جواهر در شهرها بجای شهرک صنعتی با هدف تمرکز بیشتر برای معاملات عمده، صادراتی و جهانی در کشور تاکید کرد.
برنامه "روستای ما" ؛
پرورش ماهی در روستا
رادیو اقتصاد در برنامه "روستای ما" یکشنبه 8 اسفند ماه، به موضوع پرورش ماهی در روستا می پردازد.
برنامه "نود و هشتی ها" ؛
میزان تناسب کارمزد بانکی با خدمات ارائه شده
رادیو اقتصاد در برنامه "نود و هشتی ها" یکشنبه 8 اسفند ماه، به سراغ میزان تناسب کارمزد بانکی با خدمات ارائه شده خواهد رفت.
برنامه "ارمغان طبیعت" ؛
تامین خوراک طیور و انواع آن
رادیو اقتصاد در برنامه "ارمغان طبیعت" یکشنبه 8 اسفند ماه، به مبحث تامین خوراک طیور و انواع آن می پردازد.